Російські далекобійники застрягли в Криму через "драконівські" ціни на пором до РФ

Вартість перевезення однієї фури зросла вдвічі.

Перекрити феодосійську трасу погрожують російські далекобійники, якщо їм не вдасться виїхати з Криму. Вартість поромних перевезень для вантажівок підскочила вдвічі, йдеться в сюжеті "Новин 2+2".

Нині за одну фуру треба викласти 22 тисячі рублів – це понад 7 тисяч гривень. Водії обурені – кажуть, їх про підвищення не попередили і тепер вони застрягли на кримському березі. Раніше квиток на пором з Феодосії до Новоросійська коштував 11,5 тисяч рублів.

Зручну та звичну поромну переправу Керч-Кавказ для вантажівок закрили, сподіваючись на потоки туристів у Крим з Росії, її віддали виключно для пасажирських перевезень. Тож маршрут Феодосія-Новоросійськ – єдиний можливий. Потоків туристів не дочекалися, натомість доставка продуктів на півострів опинилася під загрозою зриву. Адже пропускна здатність Новоросійської переправи дуже низька - фури тижнями стоять у чергах.

За підрахунками єдиної транспортної дирекції Росії, перевезення однієї вантажівки поромом з Новоросійська до Феодосії коштує 55 тисяч рублів. Адже замість п'яти кілометрів через Керченську затоку, нині порому доводиться долати майже дві сотні морем. Проте, мовляв, уряд стримує ціни, тож бере з водіїв вдвічі менше. Однак перевізників нові тарифи не влаштовують. Вони відмовляються возити товари на півострів.

Якщо тариф не знизять, далекобійники погрожують перекрити дорогу. А кримчанам, вочевидь, слід готуватися до дефіциту та чергового стрибка цін.

Нагадаємо, так звану кримську "самооборону" сьогодні "узаконили". Самопроголошена "Державна рада Криму" надала їй статус об'єднання громадян, що бере участь в охороні громадського порядку

Кореспондент 2+2 Ольга Дерев'янко

Російським далекобійникам вдвічі збільшили ціну на квиток до РФ

За підрахунками єдиної транспортної дирекції Росії, перевезення однієї вантажівки поромом з Новоросійська до Феодосії коштує 55 тисяч рублів (близько 15 тис. грн). Адже замість п’яти кілометрів через Керченську затоку, нині порому доводиться долати майже дві сотні морем. Проте, мовляв, уряд стримує ціни, тож бере з водіїв вдвічі менше. Однак перевізників нові тарифи не влаштовують.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: