Російські комуністи пригрозили перекрити Україні газ за наругу над СРСР

КПРФ погрожує ряду країн, зокрема Україні, відключенням газу через зраду радянським ідеалам.

КПРФ пропонує припинити постачання газу в Україну, Естонію та ряд інших країн за паплюження ідеалів Радянського Союзу.

"Я вважаю, що Росії досить терпіти знущання. Треба відключити газ і заборонити нашим комерсантам через естонські порти що-небудь перевантажувати. Подивимося, що з ними буде", - заявив депутат Держдуми, член фракції КПРФ Микола Коломейцев.

Таку неадекватну реакцію у російських комуністів викликало постійне паплюження пам'ятників-ідеалів Радянського Союзу.

Останньою краплею для КПРФ стало перейменування естонською владою пам'ятника Воїну-визволителю Таллінна від фашистів, відомого в народі як Бронзовий солдат.

Біля входу на кладовищі в Таллінні, куди в 2007 році перенесли з центру міста Бронзового солдата, кілька днів тому було встановлено покажчик, на якому написано, що тут розташований "Монумент воїнам Радянської армії, які окупували 22 вересня 1944 Таллінн".

Як відомо, неодноразово в Україні вандали паплюжили пам'ятники СРСР. 31 грудня в Запоріжжі був підірваний пам'ятник Сталіну.

Раніше там же пам'ятник Дзержинському регулярно піддавався нападам вандалів.

Коломейцев підкреслив, що зупиняти антирадянське свавілля потрібно економічними методами лікування "країни, яка знущається над нашими пращурами".

"Завтра вони самі прибіжать, вибачаться і відновлять всі монументи на місце", - наголосив Коломейцев.

Нагадаємо, 28 грудня 2010 невідомі відрізали голову пам'ятнику Сталіну, встановленому в травні минулого року на території обласного комітету КПУ. У той же день відповідальність за це взяла на себе організація "Тризуб".

Кількома днями пізніше невідомі підірвали пам'ятник Сталіну. Відповідальність за скоєне взяла на себе невідома організація "Перше січня".

У перші дні 2011 року за підозрою в пошкодженні пам'ятника Сталіну міліція затримала 9 осіб, серед яких члени організацій "Тризуб" і "Свобода". Їх справу передали до суду.

Читайте також:

На Херсонщині підлітки здали на металобрухт пам'ятник радянським воїнам

Майже половина українців хоче назад у СРСР

Грузинська опозиція: країна перетворилася на СРСР, гряде революція

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: