Російські моряки пройдуть парадом на честь Дня флоту України

Російські та українські військові моряки вперше за останні п'ять років разом відзначать два свята - День ВМС України та День ВМФ Росії.

Корабель Чорноморського флоту Росії "Сметливий" 4 липня візьме участь у параді кораблів ВМС України на честь Дня українського флоту.

"Участь російського корабля у параді відбудеться на запрошення української сторони, крім того, у святкових заходах за традицією, що склалася між флотами, візьмуть участь представники командування Чорноморського флоту РФ", - повідомив керівник групи інформаційного забезпечення ЧФ, капітан 1 рангу В'ячеслав Трухачов.

Він зазначив, що у відповідь російська сторона надіслала запрошення на участь українського корабля в параді кораблів ЧФ РФ на честь Дня Військово-морського флоту Росії.

"Відповідно до ухваленого командуванням ВМС України рішення, планується, що почесне місце в парадному строю кораблів Чорноморського флоту Росії обійме фрегат "Гетьман Сагайдачний", - сказав Трухачов.

Російські та українські військові моряки в 2010 році вперше за останні п'ять років разом відзначать два свята - День Військово-морських сил (ВМС) України та День Військово-морського флоту (ВМФ) Росії .

Зараз День ВМС України відзначається в першу неділю липня. День ВМФ Росії традиційно відзначається в останню неділю липня.

Читайте також:

ВМФ РФ назвав ім'я нового командувача Чорноморським флотом

Росія збирається утилізувати боєприпаси ЧФ в Україні

ЧФ РФ поповниться 15 новими кораблями і підводними човнами

Російський Флот покликали на парад в Україну

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: