Російські націоналісти повезуть радянський прапор до Львова під охороною

З Одеси та Криму до Львова на День перемоги поїдуть 300 людей під охороною, які привезуть 15-метровий прапор СРСР.

Російські націоналістичні організації готуються до поїздки до Львова на День перемоги, де вони збираються провести марш і розгорнути 15-метровий Червоний прапор.

З Одеси до Львова на двох автобусах відправляться 100 учасників акції, до них приєднаються ще 200 активістів з Криму. Організатори пообіцяли, що забезпечать людей охороною.

Нагадаємо, що акція проводиться спільно партіями "Родина" і "Русское единство", а також організацією "Дозор".

"Сьогодні йде підготовка до поїздки. Така буденна підготовка - замовляємо автобуси, погоджуємо, що треба взяти з собою. Ви розумієте, треба людей забезпечити питвом, водою, обов'язково буде охорона. Ми вже проводимо переговори з владою про те, коли ми приїдемо, що будемо, щоб не було жодних несподіванок", - розповів депутат Одеської міськради від партії "Родина" Сергій Кушнір.

Як раніше повідомлялося, дізнавшись про акцію, львівські націоналісти поширили листівки із закликами не допустити проведення Параду Перемоги у Львові і "перевиховати" гостей. Вони навіть готові перекрити в'їзд у місто. Львівська "Свобода" заявила, що очікує на День перемоги у Львові масові заворушення з боку проросійських націоналістів.

Читайте також:

Рада прирівняла комуністичний прапор до державного

"Свобода" на 9 травня очікує у Львові масові заворушення

Львів замість Дня Перемоги святкуватиме День Героїв – Бандери, Шухевича та інших

Одеський депутат: Львів - це не Україна, а бандерштат

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: