Російські націоналісти злякалися проводити марш у Львові

Російські націоналісти Львова відмовилися від участі у проведення ходи 9 травня.

Російські організації Львова відмовились від участі у проведення ходи 9 травня. Про це йдеться у тексті заяви, яка підписана головою Об'єднання російських общин та організацій Львівщини Олександром Свистуновим.

"У Львові відбулась щоквартальна нарада керівників російських організацій Львівщини, на якій, серед іншого, розглядалася ситуація, пов'язана з намірами кримської партії "Русское Единство" провести урочисту ходу центральними вулицями Львова 9 травня – в День Перемоги, та змісту оприлюдненого та надісланого до Львівської міської ради повідомлення про масовий захід. У свої заяві керівництво "Русского Единства" Криму заявило, що: "ветеранські організації Львова та російська община цього західноукраїнського міста з піднесенням сприйняли ініціативу кримчан".

За підсумками обговорення Об'єднання російських общин та організацій Львівщини заявляє: "Під час підготовки до наради та безпосередньо під час зустрічі керівники усіх найбільших організацій, які представляють російську громаду Львівщини (Російська община Львівської області, Російське товариство ім. О. Пушкіна та міська організація Товариства, ЛОО Руського руху України, Асоціація культури та освіти "Русский дом", Російське Молодіжне Братство, Земляцтво ленінградців у Львові "Питер-клуб") зазначили, що ані письмово, ані усно з приводу організації ходи центральними вулицями Львова на День Перемоги ніхто з ініціаторів заходу до них не звертався. Ні до, ні вже після оприлюднення "Русским Единством" своїх намірів у засобах масової інформації".

"В свою чергу, ніхто з керівників російських організацій не звертався до керівників маловідомої на західних теренах України партії "Русское Единство" з проханням про захист "всіх руських людей", як це зазначено в заяві ініціаторів проведення ходи", - йдеться у документі.

"Об'єднання російських общин та організацій Львівщини не планує звертатися з таким проханням і в майбутньому, адже російські організації регіону спільно з ветеранськими організаціями, низкою політичних сил та національно-культурних товариств кожного року масово відзначають у Львові День Перемоги, роблять це урочисто та достойно, з дотриманням християнських традицій", - сказано далі у заяві.

Як повідомлялося раніше, політична партія "Русское единство" планувала 9 травня пройти урочистою ходою головним вулицями Львова до Пагорба слави, щоб покласти там квіти.

Такі плани російські націоналісти аргументували тим, що влада Львова нібито має намір заборонити святкування у місті Дня перемоги.

У свою чергу, львівський міський голова Андрій Садовий назвав намір партії "Русское единство" провокацією.

Читайте також:

Львів замість Дня Перемоги святкуватиме День Героїв – Бандери, Шухевича та інших

Тягнибок: Москва боїться мертвого Бандеру

Одеса ухвалила: Бандера і Шухевич не герої, бо співпрацювали з Гітлером

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: