Російські націоналісти відмовилися проводити "Марш Перемоги" у Львові

У партії "Русское единство" пообіцяли, що учасники акції від їхньої партії до Львова не виїжджають та у мітингах брати участі не будуть.

Керівники партії "Русское единство" відмовилися від наміру провести в Львові акцію "Марш Перемоги". Таке рішення було прийняте в зв'язку з забороною Львівського окружного адміністративного суду на проведення 9 травня політичних акцій.

7 травня в будівлі кримського главку міліції начальник Управління громадської безпеки ГУ МВС в Криму Володимир Копеле в присутності свідків і групи фіксації вручив представникові партії "Русское единство" копію постанови Львівського суду про заборону проведення зборів, походів, демонстрацій та інших зборів у місті Львові 9 травня 2011 року.

"Керівники партії "Русское единство" повідомили, що про рішення суду вони повідомлені, вимоги будуть виконані вповні. Також запевнили, що учасники акції від даної партії у місто Львів не виїжджають, у мітингах, демонстраціях та інших зборах брати участі не будуть", — повідомили в міліції.

Нагадаємо, про свій намір провести у Львові 9 травня марш із 15-метровим прапором СРСР заявили партії "Родина" та "Русское единство".

Лідер партії "Русское единство" Сергій Аксьонов повідомив, що взяти участь у ході по проспекту Свободи у Львові виявили бажання понад тисячу осіб.

У свою чергу ВО "Свобода" звернулася до львівської влади з вимогою зупинити приїзд проросійських груп до Львова, "інакше в місті може статися біда і проллється чиясь кров".

Детальніше про 66-ту річницю Перемоги читайте тут.

Читайте також:

Проросійські активісти виїхали до Львова святкувати 9 травня

Суд заборонив проросійським активістам святкувати День Перемоги у Львові

"Свобода" про марш російських націоналістів у Львові: "Нехай спробують!"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: