Російські організації України хочуть створити свою партію

Представники російських рухів впевнені, що протягом 5 років в Україні буде створена єдина організація російських співвітчизників.

Представники російських рухів в Україні просять російських політиків посприяти в створенні й фінансуванні своєї партії в Україні. Про це йшлося в ході круглого столу в Державній думі РФ на тему: "Про російський і російськомовний рух України".

"Я впевнений, що протягом 5 років в Україні буде створена єдина організація російських співвітчизників. І впливова єдина проросійська партія – істинна, справжня, а не та, яка використовує проросійські гасла в період виборчої кампанії. При цьому ми розраховуємо на вашу допомогу, на допомогу Росії", - сказав голова "Російської громади Криму" Сергій Цеков.

Також заступник голови ради ВГО "Правозахисний громадський рух "Російськомовна Україна" Руслан Бортник (голова руху – депутат від Партії регіонів Вадим Колесніченко – ред.) заявив, що Україна потребує "величезної російської партії".

За його словами, ця партія має отримати достатнє фінансування. "Давайте говорити відверто – отримати достатнє фінансування в умовах України, від українських бізнесменів, практично неможливо. Ці джерела фінансування необхідно шукати десь ще або нові джерела", - заявив Бортник.

Він вважає, що російський рух може вижити в Україні лише завдяки великій російській партії, яку, хоч би як партію Олега Тягнибока ВО "Свобода", повинні підтримувати 3-5% населення, й вона повинна пройти до парламенту.

У свою чергу, перший заступник голови Верховної ради Криму Костянтин Бахарєв вважає, що російський рух в Україні повинен в союзі з партією влади відстоювати права російськомовного населення, а також боротися зі спробами фальсифікації української історії. "Російський рух повинен бути свого роду загороджувальним загоном для самої Партії регіонів: означивши свої позиції, відступ за які неможливий і неприйнятний ні за яких обставин", - заявив він.

Нагадаємо, що раніше представники українських націоналістичних партій вимагали заборонити існування російських організацій на території України.

Читайте також:

У Росії заявили, що українці помилково вважають себе народом

Янукович готує українську "оборонку" до об'єднання з російською

Росія запропонувала єдиний підручник з історії для СНД

Росія та Євросоюз розпочали війну за Україну

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: