Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Російські партії почали готуватися до "виборів губернатора" окупованого Севастополя — ЗМІ

Так звані "вибори" мають відбутися у вересні 2017 року.

Російські політичні партії розпочали підготовку своїх представників до так званих виборів "губернатора" Севастополя, який наразі перебуває під окупацією РФ.

Так звані "вибори губернатора міста" мають відбутися у вересні 2017 року. Про це повідомляють "Крим. Реалії" із посиланням на власного кореспондента в анексованому Севастополі.

Зазначають, що в окупованому Севастополі триває попередній збір і навчання майбутніх членів виборчих комісій та спостерігачів.

"Члени цих комісій ставлять питання щодо законності дій російської влади під час попередньої виборчої кампанії у вересні 2016 року", — йдеться в повідомленні.

Додамо, що від 2012 року списки виборців не оновлювали, відповідно, в них є багато імен померлих людей або тих, хто залишив анексовані території. До всього, на деяких виборчих дільницях списки укладали за алфавітом, а не за місцем проживання людей, як того вимагає законодавство.

Деякі спостерігачі від політичних партій повідомили кореспонденту "Крим.Реалії", що бояться складати акти щодо порушень під час проведених російською владою так званих виборів.

"Тому, за їхніми словами, на багатьох дільницях на "виборах" до місцевих органів влади 2016 року не було складено жодного акту порушень. Також членів виборчих комісій змушували писати заяви про добровільне невизнання українського громадянства, що було умовою для роботи у виборчих комісіях", — зазначає кореспондент.

Нагадаємо, 18 вересня в Росії відбулися вибори до Державної думи. Москва вперше організовала вибори до свого парламенту на окупованих українських територіях — у Криму та Севастополі. Україна відмовила Росії в організації виборів на своїй території. Україна визнала ці вибори незаконними.

Залиште свій коментар

Вибір редакції