Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Російські прикордонники затримали близько сотні українських суден від кінця квітня

РНБО повинна порушити питання санкцій у відповідь.

Від кінця квітня цього року російська прикордонна служба затримала майже 100 українських суден в Азовському морі.

Про це повідомив міністр інфраструктури України Володимир Омелян в ефірі "Радіо Свобода".

"Насправді у нас є майже 100 затримань з кінця квітня цього року. Ми бачимо, що це умисна політика Російської Федерації, яка спрямована на те, щоб заблокувати вхід в Азовське море. Фактично зруйнувати економіку двох морських портів – Бердянська і Маріуполя. І безумовно спричинити витік якоїсь ескалації нестабільності регіону, люди будуть розуміти, що вони втратили робочі місця, немає зарплати, немає традиційного бізнесу і це буде грати на руку виключно Кремлю", - сказав він.

Під час засідання уряду в середу, 11 липня, Омелян порушив питання заходів у на російську агресивну політику. За словами міністра культури, щонайменше РНБО повинна займатися розробкою санкцій проти російських портів і вирішувати питання проходу через Керченську протоку. 

ВідеоВ Азовському морі оголосили військові навчання, аби не втратити частину акваторії

"Не запливати за буйки! У морі стріляють!" – такими новинами вибухнула російська, а за нею і проросійська преса в Україні, лякаючи навчаннями українських Збройних сил без спогадів про оголошення власних навчань. ТСН.Тиждень вирушила до Азовського моря, аби перевірити, чи справді туристи купаються під канонаду.

В Азовському морі оголосили військові навчання, аби не втратити частину акваторії

Нагадаємо, російські спецслужби затримали в Азовському морі в понеділок, 9 липня, 7 торговельних суден з різних країн, ще 4 – кількома днями раніше, які слідували в Маріуполь і Бердянськ або вийшли звідти. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції