Російські спецслужби готували масштабну кібератаку на судову інформаційну систему України

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

СБУ запобігла кібератаці РФ.

Співробітники Служби безпеки України блокували спробу російських спецслужб здійснити масштабну кібератаку на інформаційно-телекомунікаційні системи судової влади.

Про це повідомили у прес-центрі СБУ.

"Фахівці СБУ зафіксували, що кібератака розпочалася через розсилку електронною поштою заражених вірусом підроблених бухгалтерських документів. Після відкриття файлів на комп’ютери приховано завантажувалось шкідливе програмне забезпечення для несанкціонованого втручання до судових інформаційних систем та викрадення службової інформації", - йдеться у повідомленні.

Як з’ясували СБівці, виявлена вірусна програма з’єднувалась із контрольно-командних серверів, які мають, зокрема, російські ІР-адреси.

За висновками фахівців, задум спецслужб РФ полягав у блокуванні сталого функціонування судової інформаційної системи України.

Окремо зазначається, що кібератаку було блоковано, а також вдалося попередити її подальший розвиток.

Нагадаємо, раніше Служба безпеки України отримала чергові докази ведення агресивних дій російських спецслужб проти України в кіберпросторі з використанням підконтрольного хакерського угруповання, відповідального за проведення протягом 2015-2017 років кібератак на об’єкти критичної інфраструктури України, відомих як "BlackEnergy" та "NotPetya".

Залиште свій коментар

Вибір редакції