Російські спецслужби готували у Львові гучну провокацію

Акцію планували провести у середу, 6 вересня.

Служба безпеки України попередила проведення зрежисованої в Росії фейкової акції, спрямованої на розхитування ситуації в країні.

Про це повідомляє прес-центр СБУ.

Зокрема, 6 вересня у Львові планувалося провести так звані "Збори матерів учасників АТО". Під час "зборів" планувалося піддати критиці державну політику, у першу чергу на Сході України, та закликати до припинення антитерористичної операції на будь-яких умовах.

СБУ встановила, що організатор заходу, мешканка Волині та одна з провідних функціонерів "Російського культурного центру", за російські кошти, найняла як учасників пересічних громадян.

Для "масовки" організатори найняли за 400 гривень майже сто пенсіонерів та студентів, які повинні були прикидатися родичами учасників АТО.

Наголошується, що жодного члена родини учасників АТО серед протестувальників не було.

6 серпня у львівському готелі "Жорж" місцеві активісти, а також представники львівської поліції зірвали акцію представників маловідомої луцької громадської організації "Російський культурний центр" проти війни на сході України, передає zaxid.net.

Близько 12:00 у конференц-залі готелю розпочалася презентація книги "Волинський пантеон. Схід-2015", яку організувала керівниця Російського культурного центру у Луцьку Ольга Саган. За кілька хвилин після початку презентацію зірвали львівські активісти з громадських організацій учасників АТО, які заявили, що ця акція є провокацією, що має показати, що Львів виступає за одностороннє відведення військ.

Нагадаємо, раніше глава СБУ Василь Грицак повідомляв, що має інформацію про можливу підготовку російською ФСБ терактів на території України.

"Головними цілями є стратегічні об'єкти життєзабезпечення, інфраструктури. Так само ставиться за мету вбивство окремих громадсько-політичних діячів", – наголошував він.

Згодом "Укрінформ"  з посиланням на джерело в управлінні СБУ в Харківській області повідомив про підготовку замаху на президента України Петра Порошенка.

Залиште свій коментар