Російські спецслужби у Севастополі повернулися до роботи

Офіцери російської контррозвідки у взаємодії з українськими колегами маяють протистояти проявам тероризму і екстремізму.

Перша група співробітників ФСБ, які забезпечують внутрішню безпеку Чорноморського флоту, приступила до виконання своєї роботи в Севастополі.

"Офіцери російської контррозвідки у взаємодії з українськими колегами протистоятимуть проявам тероризму і екстремізму, забезпечуватимуть захист секретної інформації", - сказало джерело в силових структурах міста.

За його словами, на сьогодні готуються списки інших співробітників ФСБ РФ, які будуть представлені для узгодження українській стороні.

В українських спецслужбах стверджують, що чорних списків ФСБ у них немає. Глава СБУ Валерій Хорошковський також заявив, що українська сторона не стежитиме за співробітниками ФСБ, але в українську пресу потрапила інформація про те, що фінансування СБУ просто не дозволяє ефективно стежити за російськими офіцерами.

Нагадаємо, підписана 19 травня угода між спецслужбами двох країн передбачає організацію обміну інформацією, проведення узгоджених заходів з виявлення, попередження і припинення протиправної діяльності, спрямованої проти безпеки ЧФ РФ і національної безпеки України і Російської Федерації, що являє загрозу.

Згідно з документом, інформація про співробітників ФСБ, що направляються в підрозділи ЧФ, надаватиметься українській стороні і узгоджуватиметься з нею.

Протокол набув чинності у момент підписання. Він діятиме впродовж п'яти років.

Відразу після підписання договору група офіцерів ФСБ прибула в Севастополь, де провела спільні антитерористичні навчання з українськими колегами.

Читайте також:

СБУ: Російські спецслужби у Криму не загрожують безпеці України

СБУ не буде боротися з російськими розвідниками

Росія пообіцяла, що офіцери ФСБ у Криму нікому не зашкодять

СБУ і ФСБ повернули російських контррозвідників у Севастополь

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: