Російські тюремники розгромили камеру фігуранта "справи Хізб ут-Тахрір"

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

За словами в'язня, це вже другий погром за останній тиждень.

Тюремники СІЗО № 1 Ростова-на-Дону влаштували погром в камері засудженого фігуранта "справи Хізб ут-Тахрір" кримського татарина Рустема Ісмаїлова.

Про це 24 серпня на своїй сторінці у Facebook написав адвокат Маммет Мамбетов.

Правозахисник повідомив, що дізнався про це, коли зустрівся з клієнтом в обід.

"Причиною цього з’явився погром, влаштований в його камері співробітниками ФСВП. За словами Рустема це вже другий за останні два тижні. Так нове керівництво СІЗО наводить свої порядки. В камері все догори дриґом. Все переламано. Що шукали — незрозуміло", — повідомив адвокат.

21 августа в СИЗО №1 города Ростов на Дону посетил осуждённого по ч.2 ст.205.5 УК РФ Рустема Исмаилова - первая...

Опубліковано Мамметом Мамбетовим Субота, 24 серпня 2019 р.

Нагадаємо, фігуранти "справи" були затримані 12 жовтня 2016 року на території окупованого Криму за підозрою в причетності до організації "Хізб ут-Тахрір".

Представники міжнародної ісламської політичної організації "Хізб ут-Тахрір" називають своєю місією об'єднання всіх мусульманських країн в ісламському халіфаті, але вони відкидають терористичні методи досягнення цього і кажуть, що зазнають несправедливого переслідування в Росії та в окупованому нею в 2014 році Криму. Верховний суд Росії заборонив "Хізб ут-Тахрір" у 2003 році, включивши організацію до списку об'єднань, названих "терористичними".

Відео У Москві затримали кримських татар, які приїхали на апеляцію фігурантів справи "Хізб ут-Тахрір"

До автозаків потрапили пів сотні людей. Справу щодо "Хізб ут-Тахрір" сьогодні розглядає Верховний суд Росії. Чотирьох кримських татар торік у грудні Кремль засудив за створення філіалу релігійної організації, яка заборонена в Росії.  

У Москві затримали кримських татар, які приїхали на апеляцію фігурантів справи "Хізб ут-Тахрір"

Залиште свій коментар

Вибір редакції