Російські тюремники порахували, скільки витратили грошей на лікування Сенцова

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

ФСВП несподівано у вихідний день зробила заяву щодо українця.

У суботу, 11 серпня, Федеральна служба виконання покарань Росії опублікувала звіт, у якому перерахувала всі медогляди та медпослуги, які було надано українському режисеру Олегу Сенцову протягом його голодування.

Тюремники стверджують, що від початку відмови від їжі Сенцову "було надано 202 медичні послуги на загальну суму понад 45 тисяч рублів (близько 18 тис. грн – ред.)".

Також у повідомленні наголошується, що "на медикаментозне забезпечення цього пацієнта з федерального бюджету в зазначений період витрачено більше 95 тисяч рублів (понад 38 тис.грн)". Сума, яка витрачається ФСВП на Сенцова в середньому на день, за їхніми розрахунками – 1100 рублів (близько 450 грн).

"На цей час стан Сенцова О.Г. оцінюється як задовільний", - зазначається в повідомленні.

Російський опозиційний політик Михайло Ходорковський висловив стурбованість, що тюремники оприлюднили інформацію щодо Сенцова у суботу – вихідний день. За його словами, по вихідних офіційні заяви ФСВП робить вкрай рідко.

"У 2018-му році офіційний сайт ФСВП розміщував новини в суботу або неділю, коли ті були вихідними, а не робочими днями сьогодні другий (!) раз за рік. А перший раз трапився 18 березня - президентські вибори... Тривожно за Сенцова", - написав Ходорковський у мікроблозі.

Нагадаємо, адвокат незаконно засудженого в РФ українського режисера Олега Сенцова Дмитро Дінзе заявив, що точний прогноз про його стан здоров'я дати неможливо, але четверта криза внаслідок голодування може супроводжуватися відмовою внутрішніх органів.

ВідеоМакрон обговорив із Путіним долю Олега Сенцова

Терміново знайти гуманітарне рішення щодо Сенцова закликав президент Франції Еммануель Макрон. Сьогодні він спілкувався телефоном із Володимиром Путіном. І наголосив, що стан здоров'я українського режисера суттєво погіршився. Сьогодні оприлюднили і заяву Євросоюзу - там вимагають забезпечити Олегу Сенцову належне лікування. А в ОБСЄ вкотре звернулися до Росії із закликом негайно звільнити політв'язня. 

Макрон обговорив із Путіним долю Олега Сенцова

 

Вибір редакції