Російські тюремники розповіли, чим займається Сенцов після закінчення голодування - ЗМІ

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

За їх словами, поки Олег Сенцов їсть каші і кисломолочні продукти.

Засуджений у Росії український режисер Олег Сенцов після припинення голодування приступив до роботи над сценарієм фільму про життя ув'язнених.

Про це розповів заступник директора Федеральної служби виконання покарань (ФСВП) Росії Валерій Максименко в інтерв'ю російським "Известиям".

"Він (Сенцов - ред) вже почав писати сценарій для майбутнього фільму. Це буде розповідь про життя в тюрмі та ув'язнених. Тому натхнення його не залишає", - сказав заступник голови ФСВП, заявивши, що нібито "медики ФСВП постійно стежать за станом його здоров'я". За словами Максименка, поки Олег Сенцов їсть каші і кисломолочні продукти. Після двадцяти днів його переведуть на звичайну тюремну їжу.

Фотогалерея У Києві під російським посольством відбулась акція на підтримку Сенцова (8 фото)

ВідеоАдвокат Сенцова озвучив справжню причину зупинки голодування

"Йому сказали, що з нього овоч зроблять" - наприкінця тижня стало відомо, чому насправді Олег Сенцов вирішив припинити голодування. Якби він не погодився зробити це з 6 жовтня, російські тюремники перевезли б Олега в реанімацію, прикували б до ліжка, вставили трубку і годували би примусово - розказав його адвокат Дмитро Дінзе. У такому стані людина стає точно недієздатною. Європейський суд із прав людини примусове годування взагалі називає тортурами. А Сенцова саме з цією метою і перевезли з колонії до міської лікарні Лабитнангі. 

Адвокат Сенцова озвучив справжню причину зупинки голодування

Нагадаємо, 25 серпня 2015 року українського режисера Олега Сенцова засудили до 20 років ув'язнення в колонії суворого режиму. Йому інкримінували в Росії підготовку до вчинення терористичних актів у Сімферополі, Севастополі та Ялті. 14 травня 2018 року Сенцов оголосив безстрокове голодування. Єдиною умовою його припинення було звільнення всіх українських політв'язнів, які перебувають на території РФ.

5 жовтня Сенцов повідомив, що припинить голодування із суботи, 6 жовтня. Він голодував майже 5 місяців. Адвокат режисера Дмитро Дінзе заявив, що український політв'язень припинив голодування, адже з нього погрожували зробити "овоч" і обіцяли примусове годування.

Залиште свій коментар

Вибір редакції