Російські тюремники виступили із заявою про стан здоров’я Сенцова

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Вона може бути відповіддю на попередню інформацію, поширену адвокатом українця.

У Федеральній службі виконання покарань Росії стверджують, що стан здоров’я українського режисера, політв’язня Олега Сенцова, який голодує понад 80 днів, залишається задовільним. Така заява може бути реакцією на слова адвоката про погіршення самопочуття українця, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Російські тюремники запевняють, що Сенцов перебуває під постійним динамічним наглядом медичних працівників в’язниці та лікарів-спеціалістів міської лікарні Лабитнангі. У повідомленні йдеться про те, що обстеження 6 серпня не виявило погіршення стану здоров’я в’язня, а лікування спрямоване на "підтримку основних функцій органів і систем організму, недопущення розвитку ускладнень".

ВідеоСлабкий пульс і анемія: стан Олега Сенцова погіршився

Про це заявив адвокат бранця Кремля Дмитро Дінзе. За його словами, нині у політв'язня пульс - лише 40 ударів у хвилину. Олег Сенцов в російській в'язниці голодує вже 86-й день. Керівництво колонії вмовляє Сенцова поїхати в лікарню, але він не погоджується. Захисник теж проти, щоби режисера вивозили з тюрми, бо він може не перенести етапування. 

Слабкий пульс і анемія: стан Олега Сенцова погіршився

Натомість адвокат бранця Кремля Дмитро Дінзе запевнив, що стан Сенцова погіршився – у нього слабкий пульс (40 ударів на хвилину) і анемія. За словами Дінзе, керівництво колонії вмовляє Сенцова поїхати в лікарню, але він не погоджується. Захисник теж протии того, щоби Сенцова вивозили з тюрми, бо він може не перенести етапування. 

Олег Сенцов у російській буцегарні біля полярного кола голодує вже 86-й день. Він вимагає, щоби Росія звільнила всіх українських політв'язнів.

Залиште свій коментар

Вибір редакції