Російські тюремники заявили, що Сенцов набрав свою початкову вагу та вже не потребує дієти

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Таким чином він повернувся до "нормального життя".

Український режисер та політв’язень Олег Сенцов після припинення голодування набрав 12 кг ваги та вже не потребує спеціальної дієти.

Про це в інтерв’ю "Известиям" розповів заступник директора Федеральної служби виконання покарань Валерій Максименко.

"Він дуже правильно і за короткий час пройшов шлях до повноцінного життя. За ці тижні він набрав 12 кг і повністю повернувся до своєї початкової ваги. Зараз він важить 84 кг. Для 42-річного чоловіка це хороший показник. Він їсть звичайну їжу, дієта йому більше не потрібна", - заявив він.

За словами Максименка, наразі Сенцов працює над написанням сценарію для п’єси, а також пише дві книжки – про тюремне життя та про сімейні стосунки.

"Сенцов кожен день просить папір, і його йому надають. Він пише практично весь час", - зазначив він.

Заступник директора ФСВП також підкреслив, що політв’язень постійно листується з українськими режисерами стосовно майбутньої постановки його п’єси в Україні.

Нагадаємо, 25 серпня 2015 року українського режисера Олега Сенцова засудили до 20 років ув'язнення в колонії суворого режиму. Йому інкримінували в Росії підготовку до вчинення терористичних актів у Сімферополі, Севастополі та Ялті. 14 травня 2018 року Сенцов оголосив безстрокове голодування. Єдиною умовою його припинення було звільнення всіх українських політв'язнів, які перебувають на території РФ.

Він голодував 145 днів. 5 жовтня Сенцов повідомив, що припиняє голодування. За словами адвоката політв’язня, він не мав виходу, адже в російській лікарні йому погрожували почати примусове годування та "зробити з нього овоч".

Європейський парламент 25 жовтня нагородив Сенцова престижною премією Сахарова "За свободу думки". Він став першим українцем, який отримав цю премію, що вручається від 1988 року за "винятковий внесок у боротьбу за права людини на всій земній кулі".

ВідеоОлег Сенцов став першим українцем, який отримав премію Сахарова

Перший в історії українець із премією Сахарова. Олегу Сенцову Європарламент присудив почесну нагороду - за захист прав людини, розвиток демократії та повагу до закону. Сам політв'язень Кремля про це ще не знає, каже його адвокат Дмитро Дінзе. 

Олег Сенцов став першим українцем, який отримав премію Сахарова

Залиште свій коментар

Вибір редакції