Російські військові замінюють бойовиків на ключових напрямках на Донбасі. Мапа АТО

Дата публікації
Російські військові замінюють бойовиків на ключових напрямках на Донбасі. Мапа АТО

Бойовики продовжують атакувати військових / УНІАН

Найманці, своєю чергою, продовжують обстрілювали позиції силовиків на всіх напрямках.

В зоні АТО на Донбасі, де минулої доби загинули троє захисників України,  бойовики намагаються зайняти стратегічно вигідні позиції для подальших військових операцій, а Росія, зі свого боку, продовжує посилювати свій військовий контингент на Донбасі.

Про це на традиційному брифінгу повідомив речник АТО Андрій Лисенко.

"Бойовики так званих "ДНР" та "ЛНР" обстрілювали позиції сил АТО на всіх напрямках, використовуючи артилерію, міномети, танки та установки "Град", - повідомив він.

В той же час, на ключових оперативних напрямах відбувається заміна угруповань бойовиків на російських військових, загальна чисельність яких на підконтрольних бойовикам територіях сягнула рекордної кількості – понад 9 тисяч військовослужбовців.

Ситуація в зоні АТО станом на 23 січня / РНБО

Так, за даними РНБО, командування ЗС РФ забезпечує постійне надходження у район бойових дій живої сили та військової техніки, посиленої засобами ППО, системами зв'язку, розвідки та радіоелектронної боротьби, а через неконтрольовані ділянки українсько-російського кордону щоденно завозяться близько 30-40 вантажівок із боєприпасами.

"З цією метою, а також для забезпечення постійної ротації російських військових до кордону з нашою державою передислоковуються окремі підрозділи ЗС РФ, зокрема 20-ї гвардійської армії Західного військового округу ЗС РФ", - наголосив Лисенко.

Раніше повідомлялося, що вранці в Дебальцевому бойовики накрили артобстрілом житлові будинки.

Наступна публікація