Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Російським акторам, які двічі проривалися до України, на 10 років заборонили в'їзд

Прикордонникам вони повідомили, що їдуть на гастролі.

Прикордонники не пустили до України чотирьох російських акторів, які мали виступати у Києві на сцені Жовтневого палацу у ліричній комедії "Ідеальний свідок".

Як повідомили у ДПСУ, групу громадян Російської Федерації 6 лютого на українсько-молдовському кордоні прикордонники Білгород-Дністровського загону повернули до Республіки Молдова.

Зазначається, що двоє російських акторів незаконно відвідували тимчасово окуповану територію АР Крим, де брали участь у зніманнях фільму.

Прикордонники відмовили їм у в’їзді в Україну та проставили заборону в’їзду до нашої країни терміном на 3 роки. Ще двоє росіян з цієї групи не змогли підтвердити мету своєї поїздки до України, через що також були не пропущені через кордон. Решта громадян Росії відмовилися їхати до України.    

У Держприкордонслужбі також повідомили, що після цього ті ж самі актори намагалися в’їхати до України вже через інший пункт пропуску.

Проте вони знову були зупинені під час заходів прикордонного контролю та ще й отримали штраф.

"Цього разу двоє громадян Росії, які вже мали заборону в’їзду в Україну, своїми діями через умисне невиконання рішення вчинили правопорушення за ст.203-1 КУпАП та були притягнуті до відповідальності отримавши штраф", - заначили у ДПСУ.

Крім того, їм подовжено термін заборони до 10 років. Іншим 4 громадянам Росії проставлено заборону в’їзду до України терміном на 3 роки.

Як видно на афішах столиці, які розміщені на сайтах з продажу квитків, в ліричній комедії "Ідеальний свідок", беруть участь Олена Корікова, Юлія Такшина, Ігор Ліванов, Павло Баршак і інші російські актори. 

Російські актори

Нагадаємо, у січні 2020 року прикордонники не пустили в Україну групу російських акторів. За даними ТСН, це Сергій Колесников, Лариса Удовиченко, Андрій Бутін.

Загалом Служба безпеки України від 2014 року не впустила в Україну більше п'яти тисяч громадян Росії.

Відео Прикордонники в аеропорту Запоріжжя не пустили до України групу російських акторів

За даними ТСН, це Сергій Колесников, Лариса Удовиченко та Андрій Бутін. До України актори прибули рейсом із Варшави на заплановану виставу в Запоріжжі. В'їзд Колесникову заборонили через гастролі в окупованому Криму. Іще двоє акторів, нібито, не змогли пояснити мету візиту.  

Прикордонники в аеропорту Запоріжжя не пустили до України групу російських акторів

Залиште свій коментар

Вибір редакції