Російський адмірал: ЧФ РФ має залишитись в Криму назавжди

В Москві стверджують, що базування Чорноморського флоту РФ у Севастополі співпадає з інтересами і Росії, і України.

Чорноморський флот РФ повинен назавжди залишитися на базі в Севастополі. Про це заявив російський адмірал, колишній командувач Північного флоту РФ В’ячеслав Попов.

"Відносини з Україною повинні вибудовуватись так, щоб російський флот завжди залишався на цих рубежах. Причому таке рішення вважаю таким, що співпадає з інтересами і Росії, і України", - підкреслив адмірал.

"При добрих союзницьких відносинах сили Військово-морського флоту, що базуються в Севастополі, зможуть захищати обидві країни", - додав Попов.

Нагадаємо, колега Попова, російський контр-адмірал Олександр Ковшарь днями заявив, що Крим і Севастополь залишаються "російською землею", де живуть "російські люди", а Україна є "надуманою державою".

За його словами, Севастополь продовжує чинити опір українізації.

"Притягають придуману історію з глибини віків. Надумана держава, яка мала три області, а все інше наліпили. Зараз мова різна, віра різна, завдання стоять різні. Пів країни говорить, що ми з Росією, а пів України - із Заходом. Ніхто не хоче йти на поступки, окрім Росії", - наголосив російський контр-адмірал.

Читайте також:

ЧФ РФ вважає Україну надуманою державою

Працівники Чорноморського флоту РФ оголосили голодування

Севастополь розчарувався у "харківських угодах"

Янукович запропонував ЧФ РФ українські бази

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: