Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Російський актор Добронравов після скасування заборони на в’їзд до України виступив у Криму

Актор виступив із спектаклем у Керчі, а потім у Севастополі.

Російський актор Федір Добронравов, якому нещодавно скасували заборону на в'їзд до України, виступив із гастролями в анексованому Криму.

Про це повідомляють "Крим.Реалії".

За даними ЗМІ, 8 квітня Добронравов брав участь у спектаклі "Пастка для чоловіка" у палаці культури "Корабел" у Керчі, за два дні, 10 квітня, він грав у цьому ж спектаклі в "Музичному театрі Криму" в Севастополі.

ВідеоСеріал "Свати" можуть повернути на українські екрани

Окружний адміністративний суд столиці сьогодні скасував заборону на демонстрацію фільму та дозволив в’їзд до України виконавцю однієї з головних ролей серіалу - Федору Добронравову. Відвідувати Україну Добронравову заборонили ще наприкінці 2017: тоді стало відомо, що актор неодноразово відвідував окупований Крим та брав участь у зйомках на території півострова.    

Серіал "Свати" можуть повернути на українські екрани

Як зазначається, агент Добронравова в "Акторському агентстві №1" Ірина Сойкіна заявила, що не знає, чи виступав він у Криму, і порадила звернутися до кримських театрів. Своєю чергою в обох закладах інформацію підтвердили.

Нагадаємо, що 22 листопада 2017 року одному з виконавців головної ролі у серіалі "Свати" Федору Добронравову СБУ заборонила в’їзд терміном на три роки. Пізніше керівник студії "Квартал 95" Володимир Зеленський записав відео, у якому доволі емоційно прокоментував заборону "Сватів".

29 листопада 2017 року серіал "Свати" виробництва студії "Квартал 95" заборонили до показу України.

Володимир Зеленський у своєму інтерв'ю ТСН.Тижню заявив, що розраховує на "справедливе рішення суду щодо заборони "Сватів".

У березні 2019 року Окружний адміністративний суд міста Києва визнав дії СБУ щодо заборони в’їзду до України Добронравову протиправними та скасував усі рішення, ухвалені згідно з цією забороною. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції