"Російський блок" поскаржився, що ПР забороняє святкувати День Росії

12 червня в Севастополі мають пройти урочистості до Дня Росії. Вулицями міста пронесуть 30-метровий російський прапор у супроводі кінних козаків.

Активісти кримської партії "Російський блок" заявили, що Партія регіонів намагається завадити проведенню в Севастополі урочистої ходи, присвяченої Дню Росії.

"Російський блок" повідомив Ленінську райдержадміністрацію про намір провести 12 червня ходу центром Севастополя на честь Дня Росії.

За твердженням голови партії Геннадія Басова, йому 9 червня зателефонували з Окружного адміністративного суду Севастополя і запросили на 15.30 10 червня з’явитися на судове засідання за позовом райдержадміністрації про заборону цієї ходи. На думку Басова, "це обурливий факт". За його словами, "такого не було навіть за Ющенка, коли ми щорічно відзначали цей день".

Басов вважає, "що в Севастополі місцеві керівники Партії регіонів бояться зростання впливу проросійських організацій, і таким чином намагаються обмежити нас". Але, сказав Басов, "у будь-якому разі, ніхто не зможе заборонити нам пройти в День Росії з російським прапором і нашою символікою центром Севастополя".

"Російський блок" 12 червня планує об 11.00 розпочати ходу від пам’ятника "Мужності, стійкості й вірності комсомольській" через площу і проспект Нахімова до Комсомольського парку. "На чолі колони молодь має нести 30-метровий російський прапор у супроводі кінних козаків, проросійських громадських і партійних організацій і всіх бажаючих приєднатися до ходи", - повідомили у партії.

Читайте також:

У Севастополі відзначили річницю приєднання Криму до Росії

Влада Севастополя поскаржилась Януковичу на провокації Затуліна

Влада Севастополя вимагає зняти керівника ЗМІ за українську пропаганду

Мер Севастополя: Лужкова не можна не любити

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: