Російський експерт: Кремль впізнав у Януковичі раннього Путіна

У Москві вважають, що Віктор Янукович надовго прийшов до влади, а його команді вдалося довести, що "при владі в Україні перебувають такі ж прагматики, як і в Росії".

У Росії зрозуміли, що Віктор Янукович - це надовго, це свого роду ранній Володимир Путін. Про це заявив під час відеомосту Москва - Київ генеральний директор Фонду національної енергетичної безпеки Костянтин Сімонов.

"У Росії усвідомлюють, що Янукович - це надовго. Можливо, президент України - це рання епоха Путіна. Тобто не виключено, що президент Янукович буде при владі досить довго, не один раз", - припустив експерт.

З його слів, команді Януковича вдалося довести російським колегам, що "при владі в Україні перебувають такі ж прагматики, як і в Росії". "Нарешті вдалося відійти від принципу, коли газове питання було чисто політичним", - додав він.

У той же час, зауважив Сімонов, на даному етапі переговори України і Росії щодо поєднання енергетичних систем кілька зайшли у глухий кут.

Експерт вважає, що "Україні для збереження своєї промисловості, авіапрому і інших галузей, варто замислитися над оптимізацією цього процесу". "Адже підвищення ціни на газ для України зробить їх абсолютно не рентабельними", - пояснив він.

Читайте також:

На річницю президентства українці питатимуть у Януковича, як їм вижити

Опозиція передрекла Януковичу долю Мубарака

Українці поставили Януковичу ту ж оцінку за перший рік, що й Ющенку

Янукович увійшов до трійки найпопулярніших чоловіків у російських ЗМІ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: