Російський флот пообіцяв захищати Україну

Командуючий ЧФ РФ запевнив, що "Чорноморський флот надійно захищатиме південні рубежі двох дружніх країн – України і Росії"

Продовження перебування Чорноморського флоту Російської Федерації в Україні дає йому перспективи розвитку, відзначив командуючий ЧФ РФ Олександр Клецков.

"У всіх з'явилася упевненість в тому, що Чорноморський флот і далі надійно захищатиме південні рубежі двох дружніх країн – України і Росії. Ця угода дає перспективи розвитку нашого флоту, який був і залишається важливою сполучною ланкою між двома братськими країнами і народами", - заявив Клецков.

Як повідомив командувач, "зараз опрацьовуються плани не тільки переозброєння флоту, постачань нових кораблів, зброї, але і що важливо, облаштування чорноморців в Севастополі, інших гарнізонах Криму".

"Наша база укладе відповідну угоду з українською стороною, з містом Севастополем. Відповідно до цієї угоди буде подана спеціальна, соціально-економічна підтримка, по ряду програм міста", - сказав Клецков.

В інтерв'ю командувач також нагадав, що "багато об'єктів соцкультпобуту, зокрема Чорноморський філіал МГУ імені Ломоносова, Будинок Москви в Севастополі, школа №8 Міністерства оборони РФ, дитячий сад і десятки житлових будинків для чорноморців були побудовані за рахунок уряду Москви".

Разом з тим Клецков відзначив, що порт, що будується в Новоросійську, який отримав назву "Військова гавань", "стане однією з баз Чорноморського флоту". "Вже зведено три причали. Зараз закінчуються роботи із створення хвилезахисних споруд. Довжина огорож - майже три кілометри. Вони стануть наднадійними. Навіть семибальний шторм не ворухнув жодну з свай", - розповів він.

"На побережжі побудують також судоремонтний завод. Всі роботи планується закінчити в 2020 році. Проте зупинятися в "Військовій гавані" кораблі зможуть набагато раніше. Йде будівництво і інших важливих об'єктів, у тому числі і житла для чорноморців. Виконання цільової федеральної програми дозволить чорноморцям міцно і надійно облаштуватися на кавказьких берегах", - підсумував Клецков.

Нагадаємо, до Криму повертаються співробітники російської контррозвідки. Відповідний документ буде підписаний керівниками СБУ і ФСБ в Одесі, одразу після зустрічі президентів України та Росії 17-18 травня

Перша група російських контррозвідників Чорноморського флоту РФ повернулася до Севастополя.

Читайте також:

Російські спецслужби повернулися до Севастополя

Нємцов: Чорноморський флот потрібен Москві для війни з Грузією

Зурабов натякнув, що російський флот у Криму не скорочуватимуть

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: