Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Російський курсант-фсбівець втік до України після обрання Путіна президентом

Він просить статус біженця.

Днями на пункт пропуску "Гоптівка" на в’їзд до України прибув громадянин РФ 1997 року народження, який заявив, що він є військовослужбовцем ФСБ РФ та потребує визнання його політичним біженцем.

Про це повідомив речник Держприкордонслужби Олег Слободян у Facebook.

Прикордонники встановили, що, згідно із документами, він є курсантом третього курсу Голіцинського прикордонного Інституту ФСБ РФ.

удовиченко
Сергій Удовиченко

Громадянин РФ Удовиченко Сергій заявив, що є етнічним українцем, добре знає українську мову та за своїми політичними поглядами засуджує чинну владу в Росії. За його словами, він неодноразово брав участь у мітингах опозиції, а після виборів президента РФ остаточно вирішив виїхати до України.

Курсант російського прикордонного училища попросив статус біженця в Україні. Днями на пункт пропуску «Гоптівка», на в’їзд в Україну прибув громадянин РФ 1997 року народження, який заявив, що він є військовослужбовцем ФСБ РФ та потребує визнання його політичним біженцем. Під час первинного опитування та вивчення документів було встановлено, що він дійсно є курсантом третього курсу Голіцинського прикордонного Інституту ФСБ РФ. В ході подальшого спілкування виявилося, що громадянин РФ Удовиченко Сергій є етнічним українцем, добре знає українську мову та за своїми політичними поглядами засуджує діючу владу в Росії. За його словами, він неодноразово брав участь у мітингах опозиції, а після виборів президента РФ остаточно вирішив виїхати до України. На разі вирішується питання про надання громадянину РФ Удовиченку С. статусу біженця.

Posted by Oleh Slobodyan on Tuesday, March 27, 2018

Наразі вирішується питання про надання громадянину РФ Удовиченку статусу біженця.

Раніше до України в пошуках притулку приїхав російський активіст-трансгендер. Він поскаржився на те, що в Росії його били на вулицях, а медики відмовляли в наданні допомоги.

Залиште свій коментар

Вибір редакції