Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Російський прокурор просить майже сто років колонії для шести кримських мусульман

Вони фігурують у справі "Хізб ут-Тахрір".

Російський прокурор просить Південний окружний військовий суд у Ростові-на-Дону призначити шістьом кримським мусульманам, які фігурують у справі "Хізб ут-Тахрір" майже 100 років позбавлення волі.

Про це на своїй сторінці у соціальній мережі повідомив адвокат Едему Семедляєв.

Мова йде про шістьох фігурантів справи "ялтинської групи" "справи Хізб ут-Тахрір".Для Мусліма Алієва та Інвера Бекірова прокурор попросив по 20 років, для Емір-Усеїна Куку і Вадима Сірука – по 15, Арсена Джеппарова – 13,5 років,  а Рефату Алімова – 14,5 років.

Обвинувачені у справі "ялтинської групи" "Хізб ут-Тахрір" винним себе не вважають. Правозахисний рух "Меморіал" визнав їх політичними в’язнями.

Як повідомлялося раніше, в окупованому Криму у рамках кримінальних переслідувань з політичних і релігійних мотивів позбавлені волі 86 осіб. Станом на 17 вересня 34 ув'язненим ухвалено вироки. 

Відео У Москві затримали кримських татар, які приїхали на апеляцію фігурантів справи "Хізб ут-Тахрір"

До автозаків потрапили пів сотні людей. Справу щодо "Хізб ут-Тахрір" сьогодні розглядає Верховний суд Росії. Чотирьох кримських татар торік у грудні Кремль засудив за створення філіалу релігійної організації, яка заборонена в Росії.  

У Москві затримали кримських татар, які приїхали на апеляцію фігурантів справи "Хізб ут-Тахрір"

Залиште свій коментар

Вибір редакції