Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Російський спецназ вільно пересувається Донеччиною, а всі дороги контролюють сепаратисти

Блокпостів на межі Харківщини і Донеччини стає все більше.

Ситуація на кордоні Донецької та Харківської областей зараз нагадує ту, що місяць назад спостерігалась на кордоні між Херсонщиною та Кримом, повідомляється у спецвипуску ТСН.

Окрім потужних великих блокпостів, що облаштували на усіх стратегічних автомагістралях і українські силовики, і, з боку Донеччини, сепаратисти за підтримки російського спецназу, усі маленькі дороги, сільські стежки та мало-мальськи проїзні шляхи, які ведуть у бік Донецької області, тепер перекриті кордонами проросійськи налаштованих людей.

Частину таких кордонів контролюють лише місцеві - цивільні з георгіївськими стрічками. Інша і більша кількість блокпостів, переважно на в'їздах до райцентрів і великих міст Донеччини, знаходяться ще й під кураторством бійців у зелених камуфляжах та зі зброєю. Зараз остаточно зрозуміло, що ці бійці належать до спецпідрозділів, підпорядкованих Головному розвідувальному управлінню російського Генштабу.

На дорозі між Слов'янськом та Артемівськом – приблизно посередині цього перегону Ростовської траси - російський спецназ нині подорожує дорогами Донеччини фактично без перешкод. Знімальна група ТСН побачила, що колону армійців супроводжував автомобіль української Державтоінспекції але даішників у ньому не було, натомість – сиділи четверо бійців у камуфляжах та з автоматами.

Слідом рухався БТР із десантом на броні - приблизно відділення у повній бойовій екіпіровці. Далі КАМАЗ – так само забитий диверсантами у балаклавах. Колону замикав армійський УАЗ з донецькими номерами і пів-десятком бійців всередині.

Нагадаємо, сьогодні СБУ затримала українця, який намагався організувати масові заворушення на території Донеччини.

Кореспондент ТСН Олександр Моторний

ВідеоНавколо Донеччини збільшується кількість блокпостів

Залиште свій коментар

Вибір редакції