Російський суд не захотів вивчати відеозапис затримання Надії Савченко

Адвокати льотчиці наполягали на перегляді відео бойовика "ЛНР" Єгора Русского. 

Донецький міський суд Ростовської області Росії відхилив клопотання адвокатів української льотчиці Надії Савченко про перегляд відеозапису її затримання. 

Як повідомляє "Радіо Свобода", таке рішення суддя пояснив тим, що вивчення відеозапису "не означає, що захист щось отримає".

Адвокати наполягали на перегляді відео бойовика "ЛНР" Єгора Русского під час допиту свідка захисту, військового Збройних сил України Івана Руснака, який є очевидцем подій 17 червня 2014 року, коли Савченко потрапила в полон до сепаратистів.

Як заявив адвокат Ілля Новіков, свідок знає багатьох на відео в обличчя. Водночас суддя заявив, що в разі якщо свідок когось упізнає, він не думає, що це щось дасть захисту.

Надія Савченко стрімко втрачає вагу

Про це повідомила її сестра Віра. Скільки саме кілограмів втратила сестра з моменту початку сухого голодування 17 грудня, за її словами, важко порахувати. Проте можна сказати однозначно - Надя худне швидше, ніж під час свого минулорічного голодування. Воно тривало 83 дні. Ростовський суд подовжив її утримання під вартою до 16 квітня 2016 року. Віра Савченко також повідомила  - у  свідка по справі її сестри почалися проблеми на роботі. 

Раніше адвокати Савченко надали докази того, що вона була викрадена з території України і вивезена до Росії. За їхніми даними, до викрадення причетний лідер угруповання "ЛНР" Ігор Плотницький, а також кілька російських слідчих, зокрема, підполковник ФСБ Сергій Почечуєв.

Відповідні документи були надані захисту українською стороною. Проте суд відмовився долучати їх до матеріалів справи, як і докази того, що Савченко не могла коригувати вогонь із радіовежі, в чому її звинувачують, оскільки на цю вежу фізично неможливо вилізти.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: