Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Російський суд подовжив термін тримання під вартою чотирьом фігурантам "справи Хізб ут-Тахрір"

Запобіжний захід у вигляді тримання під вартою подовжили до 14 листопада.

У Росії Таганрозький міський суд подовжив термін утримання під вартою фігурантам "справи Хізб ут-Тахрір", пише "Кримська солідарність".

Чотирьом фігурантам справи Сейрану Муртазаєву, Меджіту Абдурахманову, Енверу Аметову і Рустему Сейтхалілову продовжили термін тримання у СІЗО до 14 листопада..

Обвинуваченими у цій справі є 25 кримських татар, 23 з яких вивезені в СІЗО Ростова-на-Дону, Таганрога і російського міста Шахти, один – Раім Айвазов – перебуває в СІЗО Сімферополя, ще один – Едем Яячіков – зник наприкінці березня.

Як повідомлялося раніше, 12 серпня Кіровський районний суд у місті Ростов-на-Дону подовжив арешт шістьох фігурантів другої сімферопольської групи у "справі Хізб ут-Тахрір" до 15 листопада.

Нагадаємо, фігуранти "справи" були затримані 12 жовтня 2016 року на території окупованого Криму за підозрою в причетності до організації "Хізб ут-Тахрір".

Представники міжнародної ісламської політичної організації "Хізб ут-Тахрір" називають своєю місією об'єднання всіх мусульманських країн в ісламському халіфаті, але вони відкидають терористичні методи досягнення цього і кажуть, що зазнають несправедливого переслідування в Росії та в окупованому нею в 2014 році Криму. Верховний суд Росії заборонив "Хізб ут-Тахрір" у 2003 році, включивши організацію до списку об'єднань, названих "терористичними".

ВідеоУ Москві затримали кримських татар, які приїхали на апеляцію фігурантів справи "Хізб ут-Тахрір"

До автозаків потрапили пів сотні людей. Справу щодо "Хізб ут-Тахрір" сьогодні розглядає Верховний суд Росії. Чотирьох кримських татар торік у грудні Кремль засудив за створення філіалу релігійної організації, яка заборонена в Росії.  

У Москві затримали кримських татар, які приїхали на апеляцію фігурантів справи "Хізб ут-Тахрір"

Залиште свій коментар

Вибір редакції