Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Російський суд заочно заарештував українку за напад на посольство РФ у Києві

Під підозрою кремлівських силовиків Ірма Крат.

Громадянку України Ірму Крат оголосили в міжнародний розшук і заочно заарештували в Росії. Про це повідомляє ТАСС із посиланням на офіційну представницю російського слідчого комітету Світлану Петренко.

"Слідством встановлено, що до цих нападів причетна громадянка України Ірма Крат. Вона оголошена в міжнародний розшук, і сьогодні заочно їй обрано запобіжний захід у вигляді взяття під варту", - заявила вона.

Мова про події березня 2016 року в Києві, коли біля російського посольства відбувалася низка акцій протесту. Росія трактувала їх як злочини супроти установ, котрі користуються міжнародним захистом. Зі слів Петренко, Україна мала б забезпечити приміщення від вторгнення та шкоди, а також не допустити порушення спокою представництва або образи його гідності.

"У свою чергу, українська сторона такі явно сплановані дії проти російського дипломатичного представництва кваліфікує як хуліганство, що дає всі підстави СК РФ використовувати надані міжнародним правом і національним законодавством заходи для захисту своїх громадян і закордонних установ в Україні", - зазначила росіянка.

ВідеоАкція на підтримку українських військовополонених моряків відбулася під посольством РФ у Києві

Сині та жовті кораблики під російським посольством у Києві. Активісти провели акцію на підтримку українських військовополонених. На паперових човниках написали прізвища українських моряків, яких у листопаді російські військові захопили неподалік Керченської протоки. 

Акція на підтримку українських військовополонених моряків відбулася під посольством РФ у Києві

Залиште свій коментар

Вибір редакції