Російського консула виженуть зі Львова за "приниження українців"

Львівська міськрада вимагає припинити повноваження консула РФ, який заявляв, що державу Україна створили австрійці, аби відокремити український народ від Росії.

Львівська міськрада закликала Міністерство закордонних справ вжити заходів для дострокового припинення повноважень генерального консула Росії у Львові Євгена Гузєєва.

У своєму зверненні до МЗС міськрада наголошує, що 16 грудня Гузєєв дозволив собі публічні провокаційні заяви, які свідомо принижують національне достоїнство українців.

Зокрема, депутатів обурили слова генконсула про те, що українську мову принесли у Львів більшовики зі сходу України, а державу Україна створили австрійці, щоб відокремити український народ від Росії.

"Ми вважаємо подібні грубі провокації несумісними зі статусом генконсула, тому що вони цілеспрямовано ображають честь і достоїнство українського народу, розпалюють міжнаціональну ворожнечу й містять ознаки втручання у внутрішні справи України", - сказано у зверненні.

У зверненні сказано, що провокаційні витівки подібного роду російський консул дозволяє собі не вперше. Зокрема, зі слів депутатів, 24 вересня на прес-конференції в Ужгороді він висловився на підтримку діяча, що відкрито закликав до порушення територіальної цінності України.

"Вимагаємо від Міністерства закордонних справ вжити заходів для дострокового припинення консульських функцій генерального консула РФ у Львові Гузєєва", - сказано у зверненні.

Читайте також:

Генконсул РФ навів докази, що українську мову до Львова завезли більшовики

Фаріон відповіла генконсулу РФ: це ми вас, москалів, створили

У Росії переконані, що українську мову завезли до Львова більшовики

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: