Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Російськомовне населення на Донбасі хоче залишатись в Україні - Волкер

Позиція жителів регіону "повністю суперечить кремлівській риториці", вважає посадовець.

Повернення Донбасу під контроль України хочуть навіть російськомовні жителі регіону, переконаний спецпредставник Держдепартаменту США по Україні Курт Волкер.

"Всі, хто тут проживає, говорять, що найважливіше - це мир і, що територію необхідно повернути Україні. Вони про це дуже чітко заявляли. Коли ми чуємо від російської влади, що російськомовне населення налаштоване проти України та відчуває загрозу, що це етнічний конфлікт, - все це не так. Позиція жителів Донбасу "повністю суперечить кремлівській риториці"", - сказав Волкер в інтерв'ю "Голос Америки"

Раніше повідомлялось, що спецпредставник США щодо України Курт Волкер пропонує розставити сили ООН на всій території ОРДЛО. Якщо миротворці ООН стоятимуть на Донбасі лише на лінії розмежування, це ще більше розділить Україну.

ВідеоКурт Волкер заявив, що удар по Сирії не має відгукнутися на Донбасі

Спецпредставник Америки з питань України, заявив, що відносини Вашингтона та Москви наразі надзвичайно важкі, але справи на Близькому Сході і в Україні - різна річ. Дипломат заявив, що хоча бачить проблемою російське фінансування та військову підтримку бойовиків в зоні АТО, але не вважає, що Кремль готує новий наступ найближчим часом.

Курт Волкер заявив, що удар по Сирії не має відгукнутися на Донбасі

Залиште свій коментар

Вибір редакції