РосЗМІ заявили, що МВФ визнав Крим російським. У самому Фонді пояснили, як рахують cтатистику півострова

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Економічні розрахунки МВФ здійснюються на підставі фактичного контролю територій.

Міжнародний валютний фонд у своєму листопадовому звіті доєднав кримські показники до загальних російських.

Після публікації цього звіту "Известия" повідомили, що МВФ визнав анексований Крим російським. Згодом новину із таким самим фактом опублікувала низка інших російських ЗМІ.

Журналісти телеканалу BBC з’ясували, що насправді це не є новиною, оскільки МВФ розраховує показники Росії з урахуванням анексованих Криму та Севастополя від 2015 року. Своєю чергою, економічні показники України розраховуються без півострова. Нагадування про це міститься у багатьох доповідях  МВФ.

Кримська статистика враховує загальну кількість населення, статистику зайнятості, а також національні рахунки. Як повідомили в МВФ, країна, яка здійснює фактичний контроль за територією, здійснює статистичний збір даних на ній, якою і користується Фонд.

Однак, це не означає, що МВФ визнав Крим російським.

"Використання статистичних даних МВФ не означає визнання або позиції стосовно того, яка країна має законні права на цю територію", - заявили у Фонді.

Для прикладу, на політичній карті Європи, яку додають у звітах МВФ, Крим зображений тим самим кольором, що й Україна, тобто мається на увазі, що півострів є українською територією.

Нагадаємо, під час щорічної конференції Fitch Ratings у Києві постійний представник МВФ в Україні Йоста Люнгман заявив, що боротьба з корупцією в Україні відбувається повільно, а корупція стримує входження іноземних інвесторів.

ВідеоДо Києва прибуде місія МВФ, аби поновити переговори з урядом

Міжнародний валютний фонд поновить переговори з українським урядом уже у вересні. Місія МВФ має прибути до Києва менше ніж за місяць. Серед тем обговорення – продовження реформ і надання фінансової допомоги Україні. 

До Києва прибуде місія МВФ, аби поновити переговори з урядом

Залиште свій коментар

Вибір редакції