Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Рот закрий свій паршивий": на Житомирщині вчителька оскандалилися на уроці музики

Педагог прилюдно вилаяла школяра та пожбурила в нього портфелем.

Учні 6-го класу зняли на відео урок музики у школі Новограда-Волинського, де стався конфлікт між учителькою та одним із школярів. Педагога страшенно роздратувала поведінка дитини, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Хлопець піднявся з місця без дозволу, а вчителька кидала в учня портфелем, лаяла його і виганяла з уроку. "Швидко вийшов, ідіот чи що?", - вимагала вона. Хтось із класу в цей момент зробив жінці зауваження щодо кинутого в учня портфеля. У відповідь пролунало: "Рот закрий свій паршивий!".

ВідеоНа Житомирщині вчителька кидалася портфелем в учня

Вчителька музики кидала в учня портфелем, лаяла його і виганяла з уроку. І все це лише за те, що хлопець піднявся без дозволу. Відео зняли однокласники школяра і виклали його в соцмережі.

На Житомирщині вчителька кидалася портфелем в учня

Назар Данюк твердить, що встав, аби піти попросити ластик, потрібний для роботи. "А коли прихожу, вона починає мене штурхати і кинула портфель у мене. Я не  хотів плакати, я теж трохи винуватий, що встав на уроці", - каже школяр. Про вчительку він розповів, що різкі слова чув від неї не вперше. "Буває, коли зошита забудеш, там аркуш видеру, і вона каже: в туалеті будеш ним підтиратися", - розповів учень.

Директор Лариса Капчинська твердить, що скандальна вчителька написала заяву про звільнення, щойно відео її поведінки на уроці батьки дітей оприлюднили в інтернеті. "Для нас було, чесно кажучи, несподіванкою. Десь не витримав молодий педагог булінгу, мабуть, з боку дітей. Вчитель молодий, ще три роки немає стажу, тому, видно, не впоралася в такій ситуації", - розмірковує вона. Після інциденту в школі провели анонімне опитування учнів, і більшість із них відповіли, що педагог їх не ображала, а от як поводилася на уроках з однокласниками -  школярам не подобалось.

Фотогалерея На Львівщині вчителі погоріли на збуті наркотиків (6 фото)

В управлінні освіти інцидент розібрали до дрібниць і переконують, що неправі були обидві сторони конфлікту. Учнів винуватять у тому, що вони вели приховану зйомку. "Дитина почала бігати по класу, провокувати вчителя. Прихована зйомка – це не накращий метод. Учитель неправий у тому, що вона не мала права говорити дитині  вийти за класс. Вона кидала в учня портфель – це теж неприпустимо", - пояснила начальник міського управління освіти Тетяна Ващук.

Учителька, яка звільнилася після інциденту, від будь-яких коментарів відмовляється. За інформацією управління освіти міста та району, в жодній школі вона наразі не викладає.

Кореспондент ТСН Олена Кузнєцова

Залиште свій коментар

Вибір редакції