Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Рота 93-ї бригади увійшла до механізованого батальйону США на навчаннях НАТО в Німеччині

Військові вже перейшли до активної фази маневрів.

Українські військові беруть участь у міжнародних навчаннях Combined Resolve XII у німецькому місті Хоенфельс. 15 серпня розпочалася активна фаза маневрів, повідомляють у Генштабі ЗСУ.

Фотогалерея Українські військові на навчаннях у Німеччині (24 фото)

Механізована рота під керівництвом капітана Олександра Борща зі складу 93 окремої механізованої бригади "Холодний яр" бере участь у навчаннях разом із механізованого батальйону США. Техніка вже здійснила марш у визначений район, підрозділи роти зайняли позиції, замаскували бойові машини та організували охорону.

"Попереду майже десять діб маневрів. Під час навчань планується відпрацювання різних видів бою та дій у складі багатонаціональної бригади сил BLUFOR", - розповіли в Генштабі. Там також уточнили, що в Combined Resolve XII беруть участь близько 5 тисяч військовослужбовців з 21 країни світу. Навчання проводяться для підтримання оперативної сумісності військ НАТО та партнерів під час спільних операцій на суходолі.

Нещодавно повідомлялося, що найкращим іноземним випускником Королівської академії Сухопутних військ Великої Британії став українець Артем Бараненко. За зразкове навчання кадет отримав особливу нагороду академії – іменну зброю.

Відео В Одесі завершилися масштабні міжнародні навчання "Сі Бриз-2019"

Участь у них узяли військові з 19 країн. Понад три тисячі військових, три десятки кораблів та сотні одиниць техніки впродовж двох тижнів тренувалися на півдні України. Не обійшлося без провокацій — на початку навчань Росія несподівано закрила ділянку у нейтральних водах, де були заплановані тренування. А під кінець маневрів у Чорному морі корабель російського військового флоту без попереджень увійшов в район стрільб.    

В Одесі завершилися масштабні міжнародні навчання "Сі Бриз-2019"

Залиште свій коментар

Вибір редакції