Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Рота патрульних в Сумах опинилась в ізоляції через коронавірус у їхнього колеги

Рота патрульних в Сумах опинилась в ізоляції через коронавірус у їхнього колеги

Чоловік інфікувався під час спілкування з хворим

У Сумах роту патрульних відправили на самоізоляцію через підтвердження коронавірусу у їхнього колеги.

Про це розповів представник патрульної поліції в Сумській області Олег Сологуб.

"Коли з'явилося ознаки ГРВІ, він звернувся до лікаря і одразу пішов на лікарняний. З'ясувалося, що інспектор контактував з особою, у якої був підтверджений COVID-19. Коли ПЛР-аналіз підтвердив коронавірусну інфекцію, керівництво управління відправило на самоізоляцію роту, в якій працює патрульний. А це майже 50 патрульних", – повідомив Сологуб.

За його словами, всім патрульним вже провели ПЛР-тестування, зараження вірусом у них не виявили.

Нагадаємо, що начальник поліції міста Київ Андрій Крищенко одужав від коронавірусної інфекції та повернувся на роботу. 

Від 11 березня на всій теориторії України запроваджений карантин задля протидії новому коронавірусу. Обмежено проведення масових заходів, закриті кордони, роботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями також обмежено, заклади громадського харчування не працюють.

Наразі карантин подовжено до 22 травня. Втім вже від 11 має відбутися низка послаблень: йдеться про відкриття парків, перукарень, літніх майданчиків кафе тощо.

3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентрами спалаху в Україні стали Чернівецька область та місто Київ, де хворобу діагностують найбільше. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

Приєднуйтеся до ТСН.ua у Telegram!

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції