Роздратовані закриттям керченської переправи люди захопили пором і змусили капітана вийти в море

Дата публікації
Перегляди
18к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Роздратовані закриттям керченської переправи люди захопили пором і змусили капітана вийти в море

Заручники стихії змушені були, наче пірати захоплювати пором

Лише цей пором за останні п'ять днів переправив пасажирів на інший берег.

Розлючені люди переправились з Керчі на захопленому паромі

Розлючені люди переправились з Керчі на захопленому паромі
В інтернеті з'явилися світлини, де люди, що не могли виїхати з Криму до Росії, захопили пором і попри шторм примусили капітана здійснити рейс, йдеться у сюжеті ТСН.16-45.

Розлючені люди, які переправились з Керчі на захопленому поромі, були заручниками стихії уже п'ятий день.

Пасажири розповідають, що минулого четверга команда порома їх пустила на облавок, але переправляти відмовилась.

Роздратовані люди заявили, що з порома не підуть. За кілька годин капітан здався і таки переправив пасажирів на інший берег. Цей рейс став останнім минулого тижня - і дотепер. Керченська переправа не працює через шторм та потужний вітер.

Лише за офіційними російськими даними, на рейси з обох боків там чекають до двох тисяч легковиків і фур.

Місцеві підприємці вже організували в накопичувачі, де стоять далекобійники, торгівлю швидкою їжею – шашликами, хот-догами і самсою, але водії відчіплюють від кабіни причепи та самостійно їздять за продуктами в магазини Керчі. Відкриттям для водіїв стала платна стоянка в аеропорту. За кожну машину тут стали брати 150 рублів на добу, причому обіцяних квитанцій далекобійникам так і не дали. Зате в накопичувачі на переправі МНС організувало для застряглих в шторм "польову кухню" з розрахунку 500 порцій каші на день і безкоштовний чай, пише видання Крим.Реалії.

Водночас, як пише місцевий сайт kerch.com.ru, заступник голови адміністрації Керчі Денис Підлісний повідомив, що міська влада загалом і не зобов'язана годувати людей, які очікують переправи.

Один з керченських капітанів у відставці розповів, що насправді пором не переправляє людей не стільки через шторм, скільки через страх команди.

"Нові капітани, вони не знають цих місць, вони просто бояться виходити в море. А греки, дізнавшись про штормове попередження, вирішили перечекати, хоча могли ще зробити рейс. Але безпека пасажирів, звичайно, насамперед", – розповів моряк.

Нагадаємо, Керченська переправа п'яту добу заблокована через шторм.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
18к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація