Розенко розповів, за яких умов українцям з "ЛНР" і "ДНР" виплатять пенсії

Наразі Пенсійний фонд не обслуговує окуповані території.

Віце-прем'єр-міністр України Павло Розенко заявив, що мешканці так званих "ЛНР" і "ДНР" зможуть одержати грошові виплати від Пенсійного фонду України тільки після зняття окупації зі Сходу.

"Мешканці так званих "ДНР" і "ЛНР" зможуть отримати пенсії в повному обсязі за увесь час проживання в окупованій зоні за умови її переходу під контроль України", — сказав Розенко. Про це повідомляє Укрінформ

За його словами, наразі Пенсійний фонд не надає послуг на окупованих територіях Сходу.

Утім, право на оформлення та одержання пенсії мають переселенці з підконтрольних російським бойовикам "ЛНР" і "ДНР". Віднедавна вони, які і всі громадяни України, можуть оформити та перерахувати пенсію у будь-якому відділенні фонду.

Переселенці також першими одержать електронні пенсійні посвідчення. За їх допомогою, крім того, можна отримувати щомісячні виплати за втрату працездатності. 

Розенко до всього наголосив, що пенсію з українського фонду зможуть одержувати тільки громадяни України. 

Як повідомлялося раніше, в Україні змінять принцип оформлення пенсій. Від 1 січня 2017 року в Україні мають запровадити переведення усіх пенсійних справ в електронну форму. Таким чином, пенсію можна буде оформити без прив'язки до місця проживання чи роботи. 

ВідеоУ столиці шахрайська фірма заробляє гроші на воїнах АТО

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: