Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Розенко заявив, що за спротив впровадженню медреформи звільнятимуть медиків та чиновників

Під час підписання декларацій із сімейними лікарями фіксують чимало порушень.

За спротив медичній реформі готові навіть звільняти медиків. Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко закликав керівництво Міністерства охорони здоров’я та голів облдержадміністрацій "жорстко" реагувати на саботаж медичної реформи.

Про це йдеться в сюжеті програми ТСН.Ранок.

За тиждень у всій Україні пацієнти підписали вже понад 300 тисяч угод з сімейними лікарями. Серед областей лідирують Закарпатська, Донецька, Чернівецька та Київ. Пасуть задніх - Херсонська, Черкаська та Рівненська. Найрозповсюдженіша проблема - відсутність комп'ютерів та Інтернету.

"У Харківській області були ті, які брали гроші. Щоби декларацію взяти, ніби продавали сам папірець. Інші випадки – лікарі реєструють лише за місцем реєстрації. Це все неправильно", - говорить виконувачка обов'язків міністра охорони здоров'я Уляна Супрун.

У разі проблем під час вибору лікаря чи підписання декларації урядники закликають телефонувати на безкоштовну гарячу лінію за номером 1545.

Нагадаємо, із наступного року українці зможуть вибирати профільних лікарів.

ВідеоЗа спротив медреформі готові навіть звільняти медиків

Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко закликав керівництво Міністерства охорони здоров’я та голів обласних держадміністрацій "жорстко" реагувати на саботаж медичної реформи. За тиждень по всій Україні пацієнти підписали вже понад 300 тисяч угод з сімейними лікарями. Серед областей лідирують Закарпатська, Донецька, Чернівецька області та Київ.

За спротив медреформі готові навіть звільняти медиків

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції