Розетка: Новими тенденціями вэйпинга стають культура, безпека та якість

Вейп-пристрої почали поширюватися менше 15 років тому, а зараз паріння стало захоплюючим хобі. 

В "Розетці" розповіли про особливості сучасного вейпінгу.

Використання вейп-пристроїв і рідин для електронних сигарет стає справжнім мистецтвом для поціновувачів. Це можна помітити за напрямком розвитку девайсів для паріння. 

Ту ж тенденцію можна простежити, розглядаючи вибір рідин або сумішей для паріння. Міцність суміші, яка визначається вмістом нікотину, — вже не головне. Навіть безнікотинові "нулівки" часом виявляються популярнішими за найміцніші сорти. Рідини з максимальним вмістом нікотину частіше вибирають парильники-початківці. Так їм простіше пристосуватись після звичного вживання тютюнової продукції. Ті ж, хто грунтовно ознайомився з вейпінгом, досить часто переходять на більш слабкі суміші. 

Однією з поширених причин переходу курців на пар є бажання позбавити сім'ю від тютюнового диму. Тому особливо гостро стоїть питання: як усунути небезпеку контакту дітей з вейп-пристроями. Багато сучасних моделей атомайзерів мають корисну опцію блокування від дітей. Наприклад, у кліромайзеру Kangertech CLTANK 2.0 це одна з головних відмінних рис. Дана модель заправляється зверху і захищена від проливання. Натиснувши на кришку і повернувши її, можна повністю закрити отвори обдування. У такому положенні її неможливо використовувати. У тому числі малюкам, що випадково отримали доступ до такої "іграшки". 

Нарешті, варто згадати про найприємніші сторони паріння. Мова йде, звичайно, про пар, смак якого залежить від декількох факторів. Основну роль тут відіграє власне вибір "рідини". Багато парильники стають справжніми гурманами. Цілком зрозуміло, що величезне різноманіття ароматів надає широкий простір для складання оригінальних "коктейлів". Чимало сумішей складаються із двох-трьох основних запахів. Це може бути очікуване поєднання, наприклад, "апельсин + м'ята" від Reservoir Vapes. Або щось зовсім дивне, на кшталт "полуниця + зефір + рис" від KRSP. 

Вейпінг поступово стає частиною сучасного життя. Зараз вейп-пристрої — це дещо більше, ніж випарник для вживання нікотину. Ознайомитись із асортиментом нових моделей, комплектуючих і рідин для електронних сигарет можна в інтернет-магазині "Розетка".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: