Розгляд справи Тимошенко відклали до суботи: в судді нервовий тік

Під вечір нервова напруга в залі сягнула апогею. Прихильники Тимошенко кидалися з лайкою на представників прокуратури.

У суді над екс-прем’єром Юлією Тимошенко оголошено перерву до 10 години 25 червня. Таке рішення оголосив суддя Родіон Кірєєв у відповідь на вимогу захисника Тимошенко Сергія Власенка.

CУД НАД ТИМОШЕНКО: УСІ ПОДРОБИЦІ

Між тим у судді Родіона Кірєєва під кінець засідання розпочався тік – сіпається брова. Під вечір нервова напруга в залі сягнула апогею.

Після оголошення перерви в залі зчинився галас. Незадоволені бютівці вимагали від судді пояснень до котрої години триватимуть засідання. "Йому треба в адміністрацію президента подзвонити! Кому будеш дзвонити, Льовочкіну?!", - вигукнув з місця бютівець Андрій Павловський.

"Такий молодий, а продав душу донецьким бандитам та уголовникам", - кричав Павловський судді, який втім залишив залу не звертаючи на нього увагу.

Також прихильники Юлії Тимошенко накинулися з лайкою на представників прокуратури. "Вона - дочка України, сонце народу! Будь ти проклятий! Дебіл!", - звернулася одна з присутніх істеричним голосом до прокурора.

Як відомо, суд над Тимошенко тривав з 9 години ранку, а мітинг її прихильників під будівлею суду – з 8 години. В залі суду була велика кількість людей, після них на підлозі залишилися калюжі від поту.

Протягом засідання Юлія Тимошенко та її захист засипали суд скаргами та клопотаннями.

Лідер "Батьківщини" двічі вимагала відводу судді Родіона Кірєєва, який, за її словами, "є маріонеткою Адміністрації президента".

Крім того, лідер "Батьківщини" наполягала, щоб її справу розглядав суд присяжних (закон, який регулює діяльність таких судів, поки навіть не ухвалений Верховною радою - ред.).

Також Тимошенко вимагала закрити кримінальну справу проти неї, або відкласти її розгляд на місяць.

Читайте також:

Суддя знову відмовився відсторонитися від справи Тимошенко

Дипломати США запевняють, що Тимошенко обманом отримала кредити МВФ

Тимошенко вимагає, щоб її долю вирішив суд присяжних

ВідеоРозгляд справи Тимошенко відклали до суботи

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: