Розкішний будинок та два авто. Автомайдан показав життя глави управління Нацполіції Тернопільщини

У декларації Мокрицького відсутні дані про доходи та майно членів його сім'ї. 

Начальник управління держслужби боротьби з економічною злочинністю Головного управління Нацполіції у Тернопільській області підполковник Василь Мокрицький не пройшов переатестацію та декларував лише зарплату. Незважаючи на це, він живе у розкішному будинку площею 330 кв.м в елітному мікрорайоні у передмісті Тернополя.

"На сьогодні тут ціна за 1 сотку землі стартує від 1900 доларів або майже 50 тисяч гривень, загальна вартість маєтку складає мінімум 130 тис. доларів або майже 3,5 млн грн", - повідомили активісти "Автомайдану".  

декларація василя мокрицького
сайт "Автомайдану"

Згідно із даними, цей будинок та ще дві земельні ділянки площею 20 соток, оформлені на тещу Мокрицького – Савку Оксану Василівну. Зазначається, що частину землі, а саме - 10 соток, вона отримала 2007 року рішенням сесії Тернопільської міськради під будівництво "підприємства побутового обслуговування".

За декларацією Мокрицького, йому належить лише чверть трикімнатної квартири у Тернополі та гараж на майже 43 кв.м. Окрім того,  він не зазначив два автомобілі Mercedes-Benz 180C 1,8L (1997 р.в.) та Nissan X-Trail 2,0L (2011 р.в.). Останній, до слова, на сьогоднішній день коштує щонайменше 400 тисяч гривень.

Своєю чергою, у декларації глави Нацполіції Тернопільщини відсутні дані про доходи та майно членів його сім'ї. 2014 року, згідно із документом, його дружина не отримала жодної гривні доходу, а також вона не володіє будь-яким майном та не має вкладів у банках. Однак дані відкритих державних реєстрів свідчать про інше. Наприклад, дружина Мокрицького – Анна Богданівна – кандидат економічних наук, доцент кафедри фінансів ТНЕУ, а також приватний підприємець. У червні 2014 року, зокрема, вона стала співзасновником кафе "Parma".

Також 2014 року Мокрицькій подарували половину комерційного приміщення з магазином та кафетерієм в центрі міста площею 86,4 кв.м. 

2015 року дружина міліціянта купила 1/2 частину ще двох комерційних приміщень, одне з яких відоме як ресторан "Чайхана-Айва".  Внесок у статутний капітал Анни Мокрицької в цьому товаристві становить 250 тис.грн.

"Таким чином, загальна вартість набутого лише за два роки майна дружиною підполковника міліції Мокрицького оцінюється майже в 3,5 млн грн", - йдеться у повідомленні.

Згідно з повідомленням, Мокрицький уникнув переатестації у зв'язку з хворобою. 

Нагадаємо, раніше ТСН.ua зібрав хіт-парад розкішних осель чиновників, народних депутатів, а також колишніх посадовців, які придбали свою нерухомістю за часів перебування на посаді.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: