Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Розкол церкви": у Кремлі прокоментували звернення щодо автокефалії в Україні

Кремль не підтримує створення самостійної української церкви.

У Кремлі не підтримують створення помісної української Православної церкви і називають таку ініціативу "розколом".

Про це сказав прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков, передає УНІАН.

Він зазначив, що відома позиція Російської православної церкви, патріарха всієї Русі щодо цього. Пєсков додав, що "дії, спрямовані на розкол церкви, навряд чи можуть підтримуватися і навряд чи можуть вітатися".

Раніше УПЦ Московського патріархату заявила, що не бачить підстав для визнання Вселенським патріархом Варфоломієм "іншої української церкви". На думку УПЦ МП, вона і надалі залишиться "єдиною легітимною" в Україні.

ВідеоДві політичні сили виступили проти надання Україні церковної автономії

Нардепи віддали 258 голосів за звернення до Вселенського патріарха Варфоломія з проханням визнати незалежність української церкви. Презентувати звернення прийшов сам Порошенко та зазначив, що українців не будуть утискати і вони матимуть право обирати. Проти виступили "Опозиційний блок" і "Відродження", бо вважають, що це втручання політиків у релігійні справи.

Дві політичні сили виступили проти надання Україні церковної автономії

Нагадаємо, Україна звернеться до Вселенського патріарха щодо надання автокефалії Українській Церкві. Єдина Помісна церква може з'явитися в Україні до святкування 1030-річчя хрещення Київської Русі, тобто до кінця липня. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції