Розкрадання в особливо великих розмірах: у Кривому Розі накрили банду високопосадовців міськради

Наразі у місті тривають одразу 18 обшуків.

У Кривому Розі викрили злочинну організацію високопосадовців, які розкрадали коштів територіальної громади міста в особливо великих розмірах та встановили повний контроль над підприємствами та установами.

Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook генпрокурор України Юрій Луценко.

"У Кривому Розі йдуть обшуки та інші слідчі дії у справі про злочинну організацію, яка займалася розкраданням коштів у особливо великих розмірах", - написав він.

Як з'ясували слідчі ГПУ, банду створили високопосадові службовці Криворізької міськради за попередньою змовою з окремими фізичними особами, керівниками підприємств установ організацій та депутатами різних рівнів.

За словами Луценка, також було встановлено, що члени ОЗУ погрожували життю окремих посадових осіб міськради.

"На підставі отриманих доказів наразі оголошені підозри: Удоду Є.Г. - перший заступник міського голови; Міхаленку А.П. - неофіційний власник ТОВ "Біф Будінвест"; Гнатовському П.П. - начальник управління містобудування і архітектури виконкому міської ради; Лисенку І.П. - начальник відділу з питань державного архітектурно-будівельного контролю виконкому міської ради; Стеблянку А.В. - директор ТОВ "Біф Будінвест", - зазначив генпрокурор.

Очільник ГПУ заявив, що частину з цих осіб вже оголошено в розшук із метою арешту.

"Закликаю жителів, бізнес та службовців міста надати покази про поки ще невідомі факти незаконної діяльності цих та інших членів ОЗУ", - додав Луценко.

Окремо у прес-службі Генпрокуратури зауважили, що наразі тривають обшуки за 18 адресами, а саме в виконавчих комітетах міської ради, управлінні Державної казначейської служби міста, офісних приміщеннях суб'єктів господарювання, а також за місцем проживання та реєстрації підозрюваних та осіб, які можуть бути причетні до створення та діяльності вказаної злочинної організації.

Нагадаємо, раніше на Сумщині схопили ключового фігуранта справи Курченка про розкрадання 800 мільйонів Нацбанку. Зловмисника привезли до Києва, де йому буде обрано міру запобіжного заходу.

Залиште свій коментар