Розкрили парашут і набили татуювання: в Україні встановили незвичайний рекорд

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Розкрили парашут і набили татуювання: в Україні встановили незвичайний рекорд

ТСН

Одна рука інструктора була зайнята татуюванням, друга тримала камеру для фіксації рекорду.

В Україні встановили незвичайний рекорд. Вперше татуювання виконали під час стрибка з парашутом у тандемі на висоті чотирьох тисяч метрів. У світовій практиці таких досягнень не було. Складності рекорду додавали пориви вітру, нульова температура повітря та високий рівень адреналіну.

Про це йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Тандем-парашутисти вистрибнули  із літака на висоті 4200 метрів. Звичайна справа для любителів полоскотати нерви та дістати порцію адреналіну. Проте двоє хлопців, Дамір та Ярослав, встановили новий світовий рекорд.

За плечима Даміра - понад тисячу стрибків. А Ярослав за свою кар’єру набив быльш ніж тисячу татуювань. Обидва майстри вирішили об’єднати свій досвід.

"Ми не вигадали нічого кращого, ніж вистрибнути з висоти 4200 метрів, одразу розкрити парашут і набити татуювання", - розповів Дамір Бібкулатов, парашутист-інструктор. У самого нього вже є один натільний малюнок, до якого він вирішив додати маленький літачок. Проте екстремальні умови нанесення ставлять під сумнів кінцевий результат.

"У всьому, що від мене залежить, я впевнений. Не впевнений у погодних приколах, повітрі і гравітації", - сказав Ярослав Герасименко, татуювальник. 

Ще на землі майбутні рекордсмени ретельно відпрацьовували кожну дію. Порив вітру або різкий поштовх під час розкриття купола можуть поставити хрест на новому досягненні.

За встановленням рекорду ретельно стежать та фіксують із національного реєстру України. Зі світових аналогів – цей лише один.

"Схожий рекорд був у США кілька років тому, але татуювальник набивав татуювання скайдайверу, який падав, у процесі вільного падіння без купола, і в них всього було 40 секунд. Вони встигли набити лише кілька літер", - пояснив Віталій Зорін, експерт Національного реєстру рекордів України. 

Одна рука інструктора була зайнята татуюванням, друга тримала камеру для фіксації рекорду. Ярославу знадобилося менше шести хвилин, щоб маленький кукурузник з’явився в повітрі. Іще й вистачило часу покайфувати від польоту. Уже на землі майстер тату зізнався, що було складніше, ніж очікував.

"Жорстко, усе дме, очі нічого на бачать, я без окулярів майже навмання, рука була супердалеко, незрозуміло, як викрутиться", - каже Ярослав.

Рекорд офіційно зареєстровано. Тепер хлопці думають про нові екстремальні способи здивувати світ.

В Україні виконали перше у світі татуювання під час стрибка з парашутом

В Україні виконали перше у світі татуювання під час стрибка з парашутом
Наступна публікація