Розкритикований Канадою та Німеччиною законопроєкт Зеленського про децентралізацію обіцяють зняти з розгляду

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У "Слузі народу" хочуть доопрацювати документ.

Президент України Володимир Зеленський та керівники парламентських фракцій спільно вирішили зняти з розгляду і доопрацювати з урахуванням пропозицій опозиції законопроєкт про децентралізацію влади.

Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна".

Керівник фракції "Слуга народу" Давид Арахамія в кулуарах парламенту розповів агентству, що після консультацій з керівниками парламентських фракцій і груп, а також консультацій з президентом Володимиром Зеленським все ж таки вирішили допрацювати проєкт Закону.

"Ми спілкувалися з нашими колегами в залі і у них є зауваження з приводу повноважень префектів. Тому ми вирішили зараз це питання зняти з розгляду і доопрацювати його разом з колегами з інших фракцій для того, щоб знайти компромісну позицію, в тому числі, попрацювати з Асоціацією міст України, знайти компромісну ситуацію і після того виносити законопроєкт в зал", – сказав Арахамія.

Раніше представники органів місцевого самоврядування та експерти з питань децентралізації оприлюднили спільну заяву, у якій критикували законопроєкт №2598 і просили не поспішати ухвалювати його. Потім Посольства Німеччини та Канади теж розкритикували законопроєкт.

Нагадаємо, 13 грудня президент України Володимир Зеленський вніс до парламенту невідкладний законопроєкт "Про внесення змін до Конституції України (щодо децентралізації влади)". 16 грудня на сайті Верховної Ради був опублікований його текст. За ним громаді планують надати максимум повноважень, округи мають стати повними замінниками районів, а місцеві адміністрації планують ліквідувати.

Залиште свій коментар

Вибір редакції