Розлита під Одесою нафта обійдеться Україні не менш ніж у 300 тисяч доларів

У Міністерстві екології та природних ресурсів відзначили, що всього було зібрано 914,5 кілограма нафтопродуктів. Оцінка збитку від події ще не закінчена.

Збиток, нанесений екології в результаті скидання нафтопродуктів з судна "BalticChief-1" (прапор Кіпру, порт Лімассол) і попадання їх на пляжі Одеської області в районі Іллічівська, за попередніми підрахунками, вже склав близько 300 тисяч доларів.

Нагадаємо, 29 травня у воді поруч з центральним пляжем в Іллічівську було виявлено кілометрову нафтова пляма. Нафтопродукти викидалися на берег хвилями.

У Міністерстві екології та природних ресурсів відзначили, що всього було зібрано 914,5 кілограма нафтопродуктів. При цьому лабораторні дослідження підтвердили ідентичність зібраних з пляжів Одеської області нафтопродуктів нафтопродуктам, які перебувають на борту "BalticChief-1".

Капітан "BalticChief-1" притягнутий до адміністративної відповідальності на суму 23,8 тисячі гривень відповідно до статті 26 Закону України "Про виключну (морську) економічну зону України ". І у зв'язку з несплатою штрафу вихід судну "BalticChief-1" з акваторії Миколаївського морського торгового порту заборонено.

Оцінка збитку не закінчена, підкреслили у Мінекології.

Читайте також:

На центральному пляжі Іллічівська з'явилася величезна нафтова пляма

В українських портах ввели радіаційний контроль

Дніпру загрожує забруднення десятками тонн токсинів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: