Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Розлучені карантином: батьки не можуть повернутися зі США до своїх дев'ятьох дітей

Розлучені карантином: батьки не можуть повернутися зі США до своїх дев'ятьох дітей

Батьки не бачили дітей уже понад три місяці.

Батьки Наталя та Сергій Гедзі ще 13 березня полетіли до США провідати двох рідних доньок, а дев'ять всиновлених дітей залишилися в Україні. Батьки досі не можуть повернутися до дітей через карантин.

Про це йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Останні три місяці родина Гедз спілкується відеозв'язком. Батьки з наймолодшою всиновленою Міланою наразі перебувають у місті Сакраменто, що в Каліфорнії. Водночас сім доньок та двоє синів залишилися у Києві. 

Наталя та Сергій Гедз забрали дітей з дитячого будинку ще змалечку. Відтоді всі живуть у великій дев’ятикімнатній квартирі. До Америки поїхали провідати двох старших рідних доньок. З собою взяли лише п'ятирічну Мілану й думали, що повернуться за два тижні.

Доглянути дітей на ці два тижні попросили подругу сім’ї Світлану. У неї двоє власних синів. Всі разом вони живуть вже 100 днів, бо залишити дітлахів жінка не змогла. 

Коли батьки виходять на відеозв’язок, мало хто може стримати сльози.

Сергій з Наталею намагалися повернутися до України. Поки єдиний варіант – евакуаційний рейс, квиток на який коштує від тисячі доларів за одного. Таких грошей у родини немає. 

"У нас старі квитки залишилися, діти купили. Від них "Люфтганза" не відмовляється. Просто рейсів немає. Тільки-но з'являться  - ми скористаємося. Вони (квитки - ред.) коштували 500 доларів туди і назад", - розповів Сергій Гедз.

Від 1 липня міжнародні авіакомпанії збільшують кількість польотів до України. Однак з огляду на невеликий попит на трансатлантичні перельоти, все ще невідомо, коли батьки знову побачать своїх дітей. 

Відео Подружжя, яке всиновило 10 дітей, не може повернутися зі США до України

Багатодітну родину розлучив карантин. Наталя та Сергій Гедзі, які всиновили десятьох дітей, не можуть повернутися до України. Іще 13 березня вони полетіли до Америки провідати двох рідних доньок. У них планували гостювати два тижні, мали зворотні квитки. Утім, кордони закрили. І батьки застрягли в США. Із ким нині всиновлені діти та як переживають розлуку - дивіться у сюжеті.  

Подружжя, яке всиновило 10 дітей, не може повернутися зі США до України

Нагадаємо, 23 червня Україну занесли до "червоної зони" через показник захворюваності на COVID-19, який становить вище 40 випадків на добу на 100 тисяч населення. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції