Розмитнення євроблях: чому власники автівок на єврономерах лишилися незадоволені

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Відтепер їх зобов’яжуть заплатити за свій автомобіль у кілька разів більше.

Чотирнадцять сторінок розірвали усіх українських автомобілістів на два ворожі табори. З одного боку незадоволені євробляхери. З іншого незадоволені ті, хто євроблях не має. Бо "розмитнювалися без усіляких знижок".

Це акт самоавтоспалення - головний євробляхер країни так завершив свою акцію протесту, йдеться у сюжеті ТСН.Тиждень. Цього тижня автовласники на іноземних номерах намертво заблокували урядовий квартал столиці. Вимагали легалізації своїх машин і здавалось добилися бажаного. Ми теж уважно прочитали новий закон і тепер знаємо, чому запалала машина.

Відео Легалізація "євроблях": чи наблизить новий закон до здійснення мрії українців про власний транспорт

У минуле відходить період "євроблях". Верховна Рада дала країні закон, який легалізує машини з іноземною реєстрацією. За останні кілька років автомобільне питання буквально розірвало водійське братство навпіл і перетворило дві категорії кермувальників на затятих опонентів. Журналісти ТСН.Тижня вирішили подивитись у корінь проблеми - в умовах, коли для переважної більшості з нас авто досі - не засіб пересування, а розкіш.

Легалізація "євроблях": чи наблизить новий закон до здійснення мрії українців про власний транспорт

Сама формула розрахунку акцизу виглядає ось так.  Берете базову ставку, множите на коефіцієнт двигуна і множите на вік авто. Але спершу давайте взагалі розберемося для чого цей акциз потрібен.

По суті він діє як захисний мур для вітчизняного автопрому. Чим більший акциз, тим менші шанси у українця купити імпортних німців і французів, корейців і японців. Бо за таке бажання заплатиш втридорога.

Логіка така: навіщо віддавати валюту за кордон, коли можна зробити автозаводи всередині країни і платити самим собі. Запрошуєте цих могутніх автоінвесторів до себе, даєте їм усі можливі пільги і маєте і заробіток в бюджет, і зарплати українцям, і нові технології і доступні автівки.

Але у нас акцизні бар'єри поставили, а справжніх  заводів так і не збудували.  В якійсь момент - українці знайшли в цьому паркані дірку. В Україну прорвалися "литовці" і "поляки", явно дешевші ніж ланоси чи їх розмитнені аналоги. За офіційними даними Державної фіскальної служби, тільки цього року - 348 тисяч. За неофіційними - близько трьох мільйонів. І от всі вони протягом півроку від початку ухваленого в четвер закону мають отримати українську прописку. Саме стільки євробляхам виділили часу на отримання українських номерів. Паралельно стартує і акція щедрості чи то знижок на розмитнення -50% протягом 90 днів. 

І здавалося, що от вона - шара! Але чому ж тоді господар підпалив свій лендкрузер. 

"За ставками, які ви сьогодні придумали для людей, їм простіше буде сьогодні (отак) зробити із своїми автомобілями", - запевняє голова ГО "Авто Євро Сила" Олег Ярошевич.

Він спалив своє авто. Його пригнав з-за кордону за півтори тисячі євро. І от коли, під тиском євроводіїв, у парламенті  нарешті прийняли закон про зниження акцизів - їм все одно виявилося задорого!

Щоб пояснити  що до чого, почну з типового портрета євробляхи. У більшості своїй:  це німецьке авто одного з престижних брендів. Йому десь 16 років.  Під капотом дволітровий двигун. Ще одна особливість - це дизель. І нарешті головна риса - ціна. Здебільшого всі ці авто пригнали за 2000 євро.

І от тепер щоб ця підтоптана красуня стала легальною в Україні - доведеться викласти ще одну ціну такої автівки. На бензині -  дешевше. Це до знижки. Якщо встигнути заплатити акциз у пільговий період -  вийде вполовину менше.

Боляче, але терпимо. Та це не всі податки. Щоб отримати українську реєстрацію треба сплатити ще ПДВ, ввізне мито і збір до пенсійного фонду. Це ще третина від вартості іномарки. Плюсуємо все це до акцизу.

До цього треба ще додати поїздку за кордон. Адже для розмитнення необхідно мати на руках ось таку угоду про купівлю-продаж автівки. А фактично, знайти реального власника, отримати від нього пакет документів і знову в’їхати в Україну в режимі імпорту. Таким чином, уся ця авантюра стане у вартість майже трьох автівок. А планувалося заплатити лише за одну 2000 євро.

І на все про все законом надається лише 90 днів. Інакше - штрафи. Їх зробили жорсткішими. Таксистів, наприклад  каратимуть на 34 тисячі гривень. Тих, хто не дотримується режиму транзиту - один день прострочки обійдеться в 170 гривень, місяць - вже 170 тисяч!

Але  в цьому галасі, піднятому власниками авто на іноземних номерах, є виграш для майбутніх покупців легальних авто.  Ставки акцизу рахуватимуться за новою формулою. Якщо ви вже придбали машину, то лишається лиш зітхнути, що не дочекались цього листопадового четверга. А от кому треба ридати , то це українському автопрому. Адже за стільки років  корупційного протекціонізму він так і не народився. 

Ірина Прокоф’єва

Залиште свій коментар

Вибір редакції