Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Розписали будинок кров’ю": ватажок тітушок Крисін пояснив, навіщо йому державна охорона

Підозрюваний твердить, що для його життя існує небезпека.

Національна поліція охоронятиме ватажка тітушок Юрія Крисіна. Дарницький районний суд Києва вирішив виділити особисту охорону для обвинуваченого, а також охороняти його житло та майно на весь період судового провадження, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Надати державну охорону просив сам Крисін, бо боїться за своє життя. Його будинок обмальовували невідомі, а перед цим у дитячому відділенні лікарні, де Крисін перебував, його облили зеленкою. "Розписали дім кров’ю, намагалися через паркан перелізти – дружина вдома була, двоє маленьких дітей. Приїхала поліція – вони поїхали. Ви ж бачите, я на суди ходжу, нікуди не тікаю. Навіть якщо мене посадять, я буду сидіти в нашій українській в’язниці", - аргументував своє прохання підозрюваний.

ВідеоНаціональна поліція охоронятиме ватажка тітушок Юрія Крисіна

Дарницький районний суд Києва вирішив виділити особисту охорону для обвинуваченого, а також охороняти його житло та майно на весь період судового провадження. Надати державну охорону просив сам Крисін, бо каже, що боїться за своє життя.

Національна поліція охоронятиме ватажка тітушок Юрія Крисіна

Адвокати також просили зробити судові засідання закритими, проте суддя таке клопотання відхилила.

Державне обвинувачення вимагає взяти під варту Крисіна, якого підозрюють в тому, що він координував напад на активістів у центрі Києва, викрадення і катування людей під час Революції Гідності.

Залиште свій коментар

Вибір редакції